Wpis z mikrobloga

@zortabla_rt: No #!$%@?, pomysł świetny. Może chcesz przyjść i mi uśpić na zapas moja suczkę? W schronisku była dwa lata, wiec się kwalifikuje :) A mnożenie psów jest koszmarnie głupie, po prostu. Z psów bez badań (które oferują dobre związki kynologiczne, np. FCI) mógłby Ci równie dobrze wyjść chów wsobny i psy zniekształcone, psychicznie niestabilne, agresywne. A jak suka zaciąży, to można jej zrobić kastrację aborcyjną po prostu. ¯_(ツ)_/¯ Notabene mój
Pobierz nowywspanialyswiat - @zortablart: No #!$%@?, pomysł świetny. Może chcesz przyjść i mi...
źródło: comment_eBuc7pPvlv9BgDGmv0vPoPqq05iiI1Ex.jpg
@Hubstein: To jest pseudohodowla, nawet nie warto gadać. Jeśli chodzi o psy rasowe to najczęściej wyłapują je fundacje dotyczące danej rasy, doświadczone z nią, radziłabym tam poszukać. Czasem trafiają się psy kilkumiesięczne, a nawet jeśli nie, to zazwyczaj takie fundacje maja mniej psów niż np. schroniska, wiec lepiej im wychodzi obserwacja ich i wyciąganie wniosków odnośnie zachowania i potrzeb. Husky adopcje, SOS Husky, Sfora Husky - radzę poprzeglądać jeśli naprawdę zależy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Hubstein: tak jak wspomniano pewnie pseudohodowla, niezarejestrowana w żadnym stowarzyszeniu, a w Polsce nie wolno sprzedawać takich psów. Dlatego jest opcja za darmo. Dzieła to też w drugą stronę, mam legalna hodowlę kotów, a wystawienie na olx i dłuższe pozostanie ogłoszenia bywa problematyczne bo zdarza się że wystarczy że ktoś z głosi i moderator przyklepuje zgłoszenie nie sprawdzając i nie weryfikując papierów. Co bywa upierdliwe.