Wpis z mikrobloga

Hej #niebieskiepaski Chciałam luźno poruszyć temat, jak wygląda kwestia #gotujzwykopem gdy spotykacie się w mieszkaniu dziewczyny? Czy zawsze przygotowujecie jedzenie wspólnie? A jak zapatrujecie się na sytuację, gdy przychodzicie do dziewczyny i tam już czekają na was np kanapki? Nie chcę się wkopać w gotowanie za dwoje do końca życia, ale zrobienie kolacji nie jest dla mnie problemem i z reguły coś przygotowuję, kiedy np wiem, że niebieski przyniesie wino. Miło czy przesada? :)
  • 17
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fajnylogin: jak chodziłem do różowej w kawalerkę to często wspólnie coś gotowaliśmy, czasem jak byłem głodny to różowa zrobiła mi jakieś kanapki czy dała coś z obiadu itp.

Teraz mieszkamy razem i w sumie jemy różne rzeczy, czasem tylko coś wspólnie gotujemy, tak to każdy sobie :)
@fajnylogin: tak jak w życiu codziennym to zależy jak wyjdzie zawsze można o tym porozmawiać i umówić się że załóżmy dzisiaj to ona gotuję bo będę miał trochę więcej pracy w garażu ale to powinno wychodzić samo z siebie dlatego że związek z kobietą to nie jest Związek ze Związkiem Radzieckim...
@josedra52: sorry... Ale czy wy macie jakiś lekki stopień upośledzenia? Wybaczcie ale nasuwa się jedno na myśl Idź Pan w #!$%@?! No jak możesz przyjechać do niej do domu i u niej gotować? A co ty #!$%@? z helikoptera wypadłeś? U siebie jesteś?Ja dam wam dwie dobre rady Pierwsza z nich jest taka żeby zawsze brać wino a kolacje to niech ona załatwia ewentualnie bardziej elegancko byłoby nawet zrobić małe ale