Wpis z mikrobloga

Spełnia się mój najgorszy koszmar. U władzy jest partia, która jest jednocześnie socjalistyczna i konserwatywna. A nie ma ugrupowania, które było by liberalne gospodarczo i światopoglądowo () Lewica jest za rozdawnictwem, a Konfederacja jest pełna oszołomów. Szanuję Biedronia i jako jedyny wydaje mi się w polityce autentyczny. Fajnie że chciałby zakończyć finansowanie kościoła, wyprowadzić religie ze szkół czy wprowadzić związki partnerskie. Boje się jednak że nie mają konkretnego planu gospodarczego i nadal będzie się karać przedsiębiorczość przez podatki i rozdawnictwo. U Konfederacji wizja mechanizmu funkcjonowania i od nich jest naprawdę spoko. Ale kur.. narodowcy i antyszczepionkowcy? Geje do gazu? Wielka, biała Polska? Szczęść Boże? #gownowpis #bekazprawakow #bekazlewactwa #polityka #opiniaktoranikogonieobchodzi
  • 41
A nie ma ugrupowania, które było by liberalne gospodarczo i światopoglądowo ()


@Randomowyrandom1: Korwin jest wolnościowa gospodarczo i światopoglądowo.

Zakładam że dałeś się omamić marksistom i jeżeli ktoś nie drze japy przez cały dzień że kocha LGBT to nie jest wystarcająco wolnościowy.

Trzeba być debilem aby przejmować się postulatami roszczeniowych 2% społeczeństwa, a do tego jeszcze - co zabawne - ściągać migrantów którzy deklarują chęć mordowania homosi.
@decentralizacja: Chodzi mi bardziej o rozdział kościoła od państwa, prowadzenie mądrej polityki prozdrowotnej, związki partnerskie (dla osób heteroseksualnych też może być korzystną opcją, jeżeli zrobi się to mądrze na wzór umowy ułatwiającej życie), chęć reformy polityki narkotykowej, zamykanie kopalni, zwiększenie kwoty wolnej od podatku zamiast rozdawnictwa czy ochrona praw zwierząt. Lewica to nie tylko parady równości...
@Randomowyrandom1: jedyne czym lewica różni się od wolnościowców to nahalne parady, wymuszanie lepszych warunków i wymuszanie obsługi przemocą oraz cenzura polityczna.

Kościół jest odpowiednio rozdzielony od państwa, z wyjątkiem tego iż na niego też nie powinny iść pieniądze współne - ale właśnie to Korwin i Konfederacja są za cięciem podatków, a jak nie ma podatków to nie ma problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Korwin jest za tym
Nie, Konfederacja a szczególnie Korwinowcy to by chcieli aby w ogóle nie było podatków, co rozwiązuje tą kwestię.

Konfederacja popiera antyszczepionkowców, nie mogę poprzeć śmiania się nauce w twarz.


@Randomowyrandom1: nic nie zrozumiałeś, a Korwin powtarzał jak dla dziecka wiele razy: ma być dowolność czy ktoś chce się szczepić - natomiast lepiej się szczepić.

Tak samo z pasami, jak chcesz zginąć to masz takie prawo, natomiast inną kwestią jest że lepiej