Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Każda różowa zawsze jęczy że jest albo za gruba, albo za chuda, albo że cycki nie takie, albo że dupa nie taka.

Jak pokażesz zdjęcie modelki, czy innej laski, to się oburzy, wkurzy, bo ona też by tak chciała.


@Kargaroth: Ja tam lubię swoją wagę i swoje ciało, a do tego doceniam ładne ciała innych kobiet, mogę siebie nazywać płatkiem śniegu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@Marasmeus

Każda zawistna różowa mówi na takie kobiety anorektyczki. Zazdroszczą im po prostu genów.

Nie neguje nic we wpisie ale to w koncu mozna byc zdrowa i szczupla czy to geny xD
  • Odpowiedz
@Marasmeus: > Każda zawistna różowa mówi na takie kobiety anorektyczki. Zazdroszczą im po prostu genów.
Zazdroszczą im, że potrafią sobie darować 6000 kcal dziennie na rzecz ciała, żeby wyglądać jak człowiek, a nie śmietnik na odpady, stawiam, że może 5% kobiet nie jest w stanie tak wyglądać przez geny, reszta to lenistwo i dieta z gówna.
  • Odpowiedz
@Vikingen

Jeśli ktoś lubi jeść dużo smacznych rzeczy, pić dużo alkoholu i prowadzić siedzący tryb życia to jego sprawa. Robi to dla siebie, bo to sprawia mu przyjemność.
Skoro nie ma kompleksów to niech robi to co kocha i nie przejmuje się innymi.
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Takie tam gadanie. Są gusta i guściki. Mi się nie podobają takie chude kobiety, i mówię to szczerze. Jedni wolą worki, inni anorektyczki. Ja ci mogę powiedzieć więcej, że można być grubym, wysportowanym i zdrowym. To kwestia odżywiania i dużej ilości ruchu, a nie wyglądu. Wręcz jest wskazane, aby mieć zapas tłuszczu na produkcję hormonów i zapas energetyczny.
  • Odpowiedz