Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w ponad półrocznym związku z dziewczyną. Wszystko jest ok dogadujemy się, lubimy spędzać ze sobą czas, gadamy o wszystkim.. No właśnie - nie do końca o wszystkim... O ile z mojej strony może liczyć na stuprocentową szczerość, o tyle z jej strony nie do końca tak jest. Często różne tematy są szybko ucinane, rozmowa przekierowywana na inny tor. Głównie dotyczy to relacji męsko-damskich. Obydwoje jesteśmy przed 30stką, obydwoje mamy za sobą kilka dłuższych relacji. Ona ma wielu kolegów, rozmawia z nimi, czasem spotyka. Ja nie mam problemu z opowiadaniem jej z kim byłem w związku, czy kręciłem, co było dobre, co złe itd natomiast ona albo ucina tego typu tematy, albo je wyśmiewa, albo mówi coś, co wiem, że nie do końca jest prawdą, bo np kiedyś mówiła coś przeciwnego i nawet tego nie pamięta, najprościej ujmując rzecz ściemnia... Wydaje mi się, że w związkach normalnie rozmawia się o wszystkim, na tym buduje relację, a tutaj czuję, że szczerość jest tylko w jedną stronę.... Nie jestem zazdrosnym typem powiedziałbym że wręcz przeciwnie... Ale ta cała otoczka z jej strony powoduje różne myśli. Zastanawiam się, czy ze mną, czy z nią jest coś nie tak?
Czy to, że chciałbym móć otwarcie i szczerze rozmawiać o wszystkim jest czymś dziwnym? Czy nie jest tak że należy szczerze rozmawiać żeby móc poznać naprawdę kim jesteśmy?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 10
OP: Nie chodzi o szczegóły, czy o to komu ssała, jprd w ogóle XD
Chodzi o normalne rozmowy, OGÓLNE.... Teraz nawet nie mam wiedzy czy wśród kolegów z którymi utrzymuje kontakt jest np jej jakiś były co niekoniecznie mogło by mi odpowiadać... W poprzednich związkach normalnie rozmawialiśmy na takie tematy w przyjacielskiej zdrowej atmosferze. A tu wieczna otoczka tajemniczości... To jest normalność?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli myślisz że z każdym powinmo być się szczerym w 100% to przygotuj aię na rozczarowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). W 90-95% sytuacji tak jak ci na kimś zależy, ale jak jesteś przewidywalny to stajesz się nudny. A nudny partner wiesz do czego prowadzi, nie ?? Nie każę ci od razu kłamać...ale możesz część faktów pomijać, przelilczać czy zmieniać temat w rozmowie. Dyplomacji też trzeba się