Wpis z mikrobloga

to samo kiedyś było z mp3... czy ktoś teraz piraci mp3?


@goores: masz rację, ale filmy ludzie nadal piracą, mam wrażenie, że jeszcze kilka lat i będziemy mogli legalnie kupować dostęp do filmów, które są w kinie
@goores: to zupełnie co innego, zauważ, że nowe albumy muzyczne nie wychodzą w formie "prywatnych odsłuchów" w audiofilskich salach przez pierwsze pare miesięcy, ale dostępne są na nośnikach cyfrowych, fizycznych czy na serwisach streamingowych już w dniu premiery. Jak Joker wyjdzie na dvd/blueray to spora szansa, że pojawi się też na jakims VOD.
@Letoo: widze to doskonale. wiem ze problem spiracenia filmu z vod jest spory. zastanawia mnie tylko czy nie mogą się z tym wytwórnie pogodzić i zacząć zarabiać na VOD. Tak było z napsterem np. teraz problemy zniknely. Z VOD mogło by być tak samo jeśli najzwyczajniej w świecie nie oplacalo by sie ludziom piracić
masz rację, ale filmy ludzie nadal piracą, mam wrażenie, że jeszcze kilka lat i będziemy mogli legalnie kupować dostęp do filmów, które są w kinie


@xedarr: Ale czemu tu się dziwić? Teraz jest tyle platform jak chociażby HBOGO, Netflix, Amazon, Showtime już się wycofał, ale też niedawno, że tak na prawdę wydasz sporo kasy, a obejrzysz po 1-2 seriale na każdym i tyle samo filmów. Jeszcze są platformy pośrednie które są