Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie sprawdziłem w #mobiparking że domyślnie ustawioną strefą była A, a parkowalem na B. W związku z czym została na mnie nałożona dodatkowa opłata za brak uiszczenia opłaty za postój we właściwej strefie. Czy owa pomyłka jest podstawą do reklamacji? #krakow
  • 5
@Aerwin: @NH35 jest w takiej samej cenie, tylko tu chodzi o to że jak przeparkujesz samochód, to musisz kupić nowy bilet, jeśli jesteś w innej strefie. Nnawet jeśli zapłaciłeś za godzinę parkowania w A i jeszcze czas nie minął to i tak w B musisz kupić nowy bilet. Reklamacje można złożyć ale raczej marne szanse na pozytywne rozpatrzenie.
@NH35: a to trzeba gdzieś wybierać? Widzę że mobiparking zwraca informację o tym by zweryfikować strefę, ale na liście nie ma wyboru, jest tylko Kraków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arkadio88: @goferek: Stawki dla wszystkich stref są te same, więc opłata wniesiona przeze mnie była prawidłowa.

Jednocześnie informujemy, że pomimo takiej samej wysokości opłat za pierwszą i kolejne godziny postoju we wszystkich podstrefach opłata wniesiona w danej podstrefie oznacza wniesienie opłaty wyłącznie w sektorach należących tylko do tej podstrefy. Korzystający z różnych podstref zobowiązani są do opłacenia postoju w każdej z tych stref osobno. Zasada ta odnosi się zarówno do