Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu na starym miboxie używałem sdxbmc do oglądania playera. Teraz po jakimś czasie na nowym próbowałem to znowu skonfigurować ale za każdym razem przy próbie otwarcia player.pl wyrzuca mi błąd, że serwis niedostępny na terenie mojego kraju (Irlandia here). Używam nordvpn który działa ze wszystkimi innymi serwisami (Ipla, Netflix) a tu ciągle błąd. Jak zmienię w ustawieniach żeby używało proxy xbmc to mogę otworzyć wtyczkę ale żaden odcinek się nie otwiera bo proxy nie jest opłacone. Coś się zmieniło przez ostatnie parę miesięcy, że teraz działa tylko z ich proxy? Taki skok na kasę? Czy może coś pominąłem przy konfiguracji i z jakiegoś powodu wtyczka ignoruje vpn (nie wiem jak miała by to robić ale pomysły mi się kończą)
#kodi #mibox #xbmc #tvbox
  • 5
@kodiwpigulce_pl: mozesz cos wiecej o tym powiedziec. Moze zle to robie. Wlaczam wtyczke telewizja polska > ustawienia > player > uzywaj proxy > wstecz,wstecz > player > znajduje odcinek > blad, ze proxy nieoplacone > wstecz,wstecz > ustawienia > player > wylaczam proxy > player > blad, ze niedozwolne na terenie tego kraju
@sadamz jak wyskakuje ci ze proxy nie opłacone to nie dawaj wstecz tylko w lewo na liscie aby wejść w ustawienia i wtedy wylacz proxy i uruchom materiał. Mozesz tez zmodyfikować kod wtyczki zeby nie sprawdzalo lokalizacji. I tak to taki skok na kase autora wtyczki.