Wpis z mikrobloga

@JavaDevMatt: Czy Facebook w ogóle podjął rozmowę z nimi w sprawie ostatnich wydarzeń? Czy Brand będzie starał się też wręcz prawnie dochodzić tego dlaczego na podstawie byle wpisu w artykule gdzieś na świecie od razu w ciemno tak pobanowali? Noooo i czy w sumie to może zdradzić na ile są może postrzegani jako konkurencja narzędzi analitycznych samego Facebooka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@JavaDevMatt: dlaczego w ogóle nie porozmawia z akcjonariuszami na temat ostatnich wydarzeń z FB i przyszłości?
Dlaczego nie było żadnego poważnego oświadczenia, dlaczego chowa głowę w piasek?

W firmie był potencjał, a teraz sporo ludzi zastanawia się, czy jakikolwiek został. Chodzą po grząskim gruncie i nie umieją stawić temu czoła publicznie.
Czy Facebook w ogóle podjął rozmowę z nimi w sprawie ostatnich wydarzeń?

@Saeglopur: @JavaDevMatt: z tego co zrozumiałem z wszystkich artykułów o brand24, to firma działała w nieco szemrany sposób - szemrany w kontekście, że wykorzystywał słabości/dziury/bugi FB, a więc za bardzo nie ma o czym rozmawiać z FB, prędzej to powinni być wdzięczni, że FB nie wysłało adwokatów, by spacyfikować firmę, nadużywającą infrastruktury. Aczkolwiek to ja tak zrozumiałem, niekoniecznie
@JavaDevMatt: Zapytaj go jaki był do tej pory najtrudniejszy moment/decyzja w prowadzenia Brand24.

Szanuje go mocno za otwartość, determinację i to jak buduje swoją firmę. Sam prowadzę biznes w modelu SaaS i wiem że trzeba się naharować i taki człowiek jak on jest dla mnie inspiracją w dążeniu do celu ;)

@maxRok: kurs co prawda jest znacząco niższy, ale pamiętaj że ludzie inwestują emocjonalnie, szczególnie na NewConnect gdzie płynność jest