Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: mnie też, przecież nikt się nie chwali "cześć jestem gejem zostańmy kolegami", nic mnie nie interesuje czy ruchasz się z innym chłopem czy jak człowiek normalnie, jakby taki do mnie podszedł z takim tekstem, od razu byśmy na pewno nie byli kolegami, ale no nie wiuem czy znajomość się zaczyna od podowania swoich preferencj seksualnych, spoko wolisz chłopców, ja wole co innego, ale od tego się nie zaczyna znajomości, więc
  • Odpowiedz
a mnie zastanawia że kazdy lewak jest dokładnie zorientowany w sytuacji kosciola i rozmawiał z księdzem¯\(ツ)/¯


@mikeeho: co jest dziwnego i niewiarygodnego w tym zjawisku?

Proszę bardzo gej przeciwny paradom:


@Kruva: o, to jest dobry przykład. Facet siedzący spokojnie w UK, gdzie nie musi się martwić o tak błahe sprawy, jak nietolerancja i wiele innych, ponieważ osoby LGBT już dawno wywalczyły jakieś prawa, szacunek, krytykuje działalność osób LGBT w Polsce,
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: W sumie to te konserwy daleko nie muszą szukać...

Wyszukaj w google wywiady z Piaskiem. Gościu homo, o czym wiele osób nie wiedziało i nie wie do dziś, a dodatkowo deklaruje się jako mocno wierzący katolik. Mindfuck...

To jest też doskonały przykład osoby, która odcina się od działań LGBT.

Teraz Mindfuck nr 2. Środowisko LGBT za to, że nie popiera ich formy protestów nazwało go "homofobem".
  • Odpowiedz
@Wuxian bo to ignoranci. Z reguły walczą z czymś o czym nie mają pojęcia , tylko dlatego że tak jest teraz modnie. Jeśli zapytać ich o jakieś szczegóły to kładą się na całej linii. Prawicowe ogry też tak mają. Oczywiście są jednostki które błyszczą na tle innych ale większość to pieniacze papugujacy tych z ważniejszych z przodu pochodu. Zasadniczo wyjątek potwierdza regułę.
  • Odpowiedz
Z reguły walczą z czymś o czym nie mają pojęcia , tylko dlatego że tak jest teraz modnie.


@mikeeho: powiedziałabym, że jednak wiedzą, z czym walczą, ponieważ większość ateistów (umiejscowiłeś lewaków w takim miejscu, więc zakładam, że jest to dla ciebie równoznaczne, choć w rzeczywistości takie nie jest) była kiedyś wierząca i/ lub przymuszana do wiary, a więc do chodzenia do kościoła również. Jak w takiej sytuacji można nie wiedzieć, z
  • Odpowiedz
@mikeeho: w porządku, mój błąd, jednak nadal uważam, że to bez sensu. Mam na myśli, że lewacy również mogli być i pewnie byli wierzący, ponieważ mieszkamy w kraju, w którym większość była wychowywana w wierze katolickiej. Z drugiej strony lewak może być wierzący, bo jedno nie wyklucza drugiego. Nie musi chodzić do kościoła, co nie miałoby w zasadzie większego sensu, ale może orientować się w sytuacji kościoła. Po prostu nadal nie
  • Odpowiedz
@Kruva: Ten gość to podły hipokryta.
UK czyli kraj w którym jeszcze w latach 40. i nie wiem czy nie początku 50. za bycie gejem można było być postawionym przed wyborem kastracja lub więzienie. Obecnie mają tam adopcję dzieci. Można nie lubić ruchu LGBT ale trzeba zauważyć że samo to się nie zrobiło i zmiana postrzegania LGBT wymagała od tych ruchów dużego nakładu organizacyjnego i pracy. Geje w UK mają dobrze
  • Odpowiedz
@mikeeho: nie wiem. kup kamerę i zrób podobny film na temat domniemanej systemowej ochrony i usprawiedliwiania pedofilii w środowisku LGBT. z chęcią obejrzę taki film.
zaznaczam, że chodzi mi o systemową ochronę, tweet trolla z 4chana się nie liczy
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.