Wpis z mikrobloga

Netflix znowu pluje na książki i ujawnił że Ciri przez prawie cały pierwszy sezon, będzie towarzyszyła postać jakiegoś wymyślonego przez scenarzystów Dary, który ją ukształtuje jako Ciri którą znamy i będą razem tworzyć wspaniały team xDD W komentarzu rzeczony Dara xDDD

#wiedzmin #netflix #seriale #bekazlewactwa
Pobierz stefan8800 - Netflix znowu pluje na książki i ujawnił że Ciri przez prawie cały pierw...
źródło: comment_aaUVUA5Ao9CJqOL5g0cTCiiymgMCo8Q4.jpg
  • 113
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Netflix znowu pluje na książki


@stefan8800: W odróżnieniu do gier, tu Sapkowski musi każdy pomysł i każdy angaż przyklepać, więc jeśli ktoś tu pluje na książki Sapkowskiego to on sam. Jak na ironię, gry też mocno się różniły od opisów z książek, a ludzie i tak się nad nimi spuszczają. Co gorsza - niektórzy mają ból dupy o różnice między serialem a grami xD Ale cóż, fani i te ich urojenia.
@Aster1981: Oglądałem parę seriali (Breaking Bad, Better call Saul, Bojack itd) i tam to były po prostu seriale. Były postacie bez zbędnego wciskania na siłę czarnych czy lgbt. Wszystko było naturalne, jak postać była już lgbt na ten przykład to czemuś to służyło. Teraz to musi być wszędzie. Tak po prostu. I tak po prostu mam to gdzieś, przeskakuję na platformę gdzie jak już wspomniałem tworzą nie dla "zachodniego widza liberlanego"
@szpongiel: nie pisze tu niczego o polityce.
@JohnynonRax: jakie "gigantyczne dlugi" ? :D Netflix ma zyski i to coraz wieksze z roku na rok. Za pierwsze trzy kwartaly tego roku juz 1,3 miliarda dolarow.

Konkurencje maja do dawna. Walcza z Hulu (obecnie nalezacym do Disnaya), HBO i od pewnego czasu Amazonem. Dojdzie Disney+ oraz Apple.

Co do kont w Polsce to jestesmy rynkiem nisko priorytetowym, z uboga oferta przy pelnej