Wpis z mikrobloga

@Sony_Toprano: Roshe Runy but dekady. Nosiłem kiedy jeszcze śmiano się z nich, że wyglądają jak buty mnicha z szaolin ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba 2012 rok. W 2014 kupiłem już ostatnią parę która ogarnia mi letni temat do dnia dzisiejszego.
@BELM0ND0 no i? Buty jak buty. Serio żyjecie tyle lat i dalej was to rusza kto jakie buty nosi xd
Kiedyś były buty z 30 cm podeszwy to był kwik, były kolorowe trampki po kolana to był kwik, były eskimoski, airmaxy, superstary i był #!$%@? kwik teraz jest to i znowu jest kwik. Każde nowe pokolenie musi mieć coś odróżniającego je od poprzedniego, tak było zawsze i tak zawsze będzie. Stare dziadki
@Kulmbacher: ja #!$%@? bo albo nosisz to co jest teraz chwilowo modne i julki i oskarki lubią to albo nosizs buty wykopków xD co za czarno-biała wizja świata

A OP w sumie zwrócił uwage na ciekawe zjawisko jak działa taka moda i jakiś marketing, zakrawający o wirusowy. Jeszcze rok? Dwa lata temu? Każdy raczej kto w ogóle kojarzył file to myślał pewnie że to takie bieda adidas albo nike i raczej
@BELM0ND0: ostatnio pokazywałem żonie takie właśnie podróbki FILA ma bazarku u vietnamczyka, specjalnie się przyglądałem - bardzo wysoka jakość, wiecie jaka cena ?

35 zł

#!$%@? z zarobkiem producenta, transportem z chin, transportem przez polską, zarobkiem handlarza.

JAK ?