Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
załozmy ze jestecie 25 latkiem i wychowuje was samotny rodzic, kontaktu z rodziną specjalnie nie macie ani rodzenstwa. rodzic umiera, co wtedy sie dzieje? jakies ulgi sie utrzymuje na wszystko? czy mimo wszystko bedzie sie #!$%@? na maxa ostro przez powiedzmy komorników mając długi i mimo bycia w sumie samotnym dzieckiem ? jak to wyglada jak ktos autentycznie sam zostaje? jakąs pomoc prawna dostaje zeby mu wszystko pomógl zrobic?
#przegryw #pytaniedoeksperta #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Zaczynając od tego, że trudno mówić o wychowywaniu jak masz 25 lat? xD Następnie to długów po rodzicach można się wyrzec wraz z całym majątkiem. Mnie pewnie będzie czekać to #!$%@?, bo mój stary ma długów na jakieś 200 kafli wliczając to zadłużenie za nie płacenie na mnie i brackiego alimentów. No i w tym wieku powinieneś sobie poradzić, ludzie pracują przed 20 rokiem życia
załozmy ze jestecie 25 latkiem i wychowuje was samotny rodzic


@AnonimoweMirkoWyznania: To jakiś żart? W tym wieku to niektórzy zaczynają już wychowywać własne dzieci i sami ogarniają kuwetę dorosłej rzeczywistości. ( )

jakąs pomoc prawna dostaje zeby mu wszystko pomógl zrobic?

Darmowa pomoc prawna jest dla emerytów, rencistów, kombatantów i podopiecznych mops.