Wpis z mikrobloga

I stało się. Przyszła kolej na mnie, aby wywiązać się z podjętego wyzwania.
Na sam drugi koniec, a miałem na sam pierwszy koniec. No ale dzięki temu zrobiłem troszkę więcej niż zakładałem.
Tak w ogóle to witam, ponieważ to mój pierwszy wpis kiedykolwiek (i pewnie ostatni:))
Ale do rzeczy.

Wybrałem zestaw 4 tj.:
1. Napisz wiersz o tematyce jesiennej
2. Zrób 20 000 kroków jednego dnia
3. Przygotuj dla swojej partnerki/mamy/siostry naszyjnik z jarzębiny- opisz jak zareagowała na taki prezent

Wstępnie wybrałem nr 3. Jako, że mieszkam na wsi to zabrałem swoje bombelki na spacer w poszukiwaniu jarzębiny w celu wykonania tajnej misji w postaci zrobienia naszyjnika dla mamy (tak powiedziałem starszej:))
Liczyłem też na to, że przy okazji wykonam podpunkt 2, ale tego dnia się to nie udało.

Zdjęcie jarzębiny:)

Ale, ale. To nie koniec. Ciąg dalszy w komentarzach

#mirkowyzwanie
TylkoDlaCiebieMarzenie - I stało się. Przyszła kolej na mnie, aby wywiązać się z podj...

źródło: comment_oLB1wl6c8t4g5MDYhcc7kE7zEHxjdlOT.jpg

Pobierz
  • 22
Jedno wyzwanie za mną. Reakcja żony spodziewana:)

Ale na tym się nie zatrzymałem.

Nie porzuciłem nadziei, że przyjdzie taki dzień kiedy uda mi się wykonać zadanie nr 2. I udało się...dzień po pierwszym terminie. No, ale głupi ma szczęście więc ostatecznie zmieściłem się w terminie.
Niestety po drodze padł jeden telefon, więc kontynuacja liczenia odbywała się na drugim.
1 etap
#mirkowyzwanie
TylkoDlaCiebieMarzenie - Jedno wyzwanie za mną. Reakcja żony spodziewana:)

Ale na ty...

źródło: comment_nwtrggGDG0or5VLTCbcNFlPX9XqmjMmJ.jpg

Pobierz
Nie pozostało więc już nic tylko iść za ciosem wykonać punkt pierwszy...małe haiku.

"Kolejna jesień"

Spadł liść jak piórko
lekki od wspomnień ciężki
znów niech to szlag trafi.

A na koniec mały bonus. Rysunek mojej starszej w tematyce jesiennej:) I zdjęcia z trasy bicia 20000 kroków.

Pozdrawiam. Do zobaczenia za rok:)

#mirkowyzwanie
TylkoDlaCiebieMarzenie - Nie pozostało więc już nic tylko iść za ciosem wykonać punkt...

źródło: comment_S166BSeWM586ebPoZdxxljPw3MvYchqF.jpg

Pobierz