Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prism2772: Eee tam, ja do grudnia nie odpuszczałem nigdy. Można jeździć a opony rozgrzać.

Szkoda że już nie jeżdżę :( Za to roweru nie opuszczam na zimę.
@bocznica: O nie strata eksperta rzetelności informacji podstawowych.
K@#wa chłopie to tak jakbyś prosił o badania na zamarzanie wody w zimie.

Dowiedziałem się tego od dwóch ludzi którzy jeżdżą 20lat dłużej ode mnie. Jak tak potrzebujesz dowodów to ich poszukaj sam
Dowiedziałem się tego od dwóch ludzi którzy jeżdżą 20lat dłużej ode mnie


@dejwis: widze ze dalej masz ochote sie blaznic. Jak oni zbadali ze akurat 4 stopnie a nie 4 albo 5? Dotyczy to KAZDEJ opony czy tych na ktorych oni jezdzili? Prosze cie, rusz glowa zanim zaczniesz wypisywac takie idiotyzmy. Modeli i rodzajow opon sa setki, kazda z nich inaczej reaguje na warunki. Do tego dochodzi rodzaj nawierzchni, pogoda, motocykl,
tak jakbyś prosił o badania na zamarzanie wody w zimie


@dejwis: takich badan akurat jest cala masa XDD Czekam na te badanie twoich dwoch znajomych naukowcow, ktorzy przebadali wszystkie opony motocyklowe w kazdych warunkach atmosferycznych na kazdym modelu motocykli i zebrali wszystko w calosc. A pozniej, po buzliwej debacie okazalo sie ze 4 STOPNIE TO GRANICA.

Granica twojej glupoty.
@bocznica: świat nauki jest Ci teraz wdzięczny.

Oczywiście, że to jest uznaniowe, może być to też rodzaj doświadczenia empirycznego, nie potwierdzonego. Gdybyś zauważył napisałem, że 4 stopnie to granica dla opony, ale w jakim sensie, może chodziło mi o jej abstrakcyjny poziom zadowolenia z warunków.

Sama skala Celcjusza byla odniesiona do jego małżonki, która to z kolei sama była osobą o podwyższonej ciepłocie ciała, względem średniej próby populacji, czy ktoś to