Wpis z mikrobloga

ta #pocztapolska jakaś #!$%@? jest chyba? mały list ok A5 o grubości 2.5cm jest #!$%@? za gruby, wg pani w okienku kwalifikuje się na największy rozmiar L i za zwykły polecony chciała ponad 18zł XD 18 #!$%@? złociszy, bo ma mieć maks 2cm grubości a mój list ma 2.5. 18 ziko. jeszcze do mnie to nie dotarło. 18 zł za oddanie paczki do tego chlewu w którym listy giną i pojawiają się po miesiącu, a pocztówki chyba zbierają i palą nimi w zime. ile razy #!$%@? kiedyś wysyłałem większe listy za dużo mniej. stoję w pieprzonej kolejce i się modlę do szatana żeby nie było znowu 10zł tak jak ostatnio a tu #!$%@?, 18. no i ciul, straciłem czas i 2zł na małą kopertę bąbelkową (tfu) a listu nie wysłałem, eh #zalesie
  • 6
@radzik07 PP to kpina, często wysyłam pocztówki do różnych krajów i z mojej średniej wychodzi, że od nas nie dociera 3 na 10 pocztówek. No jakieś żarty. Jeszcze pal licho z pocztówkami. Strach coś większego i droższego wysłać bo nie wiadomo czy nie przeoadnie i nie znajdzie się w innej galaktyce.
@radzik07:
Normalne listy wysyłasz za 5-6 złotych. Nigdzie indziej nie wyślesz za tyle listu, już nie mówiąc o zwykłym za 3,30.
Co do "większych listów" to została cena specjalnie podniesiona do 15+ złotych po to, aby ludzie nie wysyłali butów, bluzeczek, suszonych grzybów, dętek od roweru itp. w kopercie jako list. Ponieważ przesyłka listowa to usługa skierowana dla korespondencji a nie dla towaru (i wysyłanie wszystkiego w kopercie i udawanie, że
@haosek: o, piszesz zupełnie jakbyś tam pracował ( ͡° ͜ʖ ͡°) pocytuję trochę xD

Co do "większych listów" to została cena specjalnie podniesiona do 15+ złotych po to, aby ludzie nie wysyłali butów, bluzeczek, suszonych grzybów, dętek od roweru itp. w kopercie jako list.


fajnie, że poruszasz temat butów gdy mówimy o przesyłce o grubości 2.5cm. wyobrażam sobie ile zarząd PP musiał myśleć i główkować zanim wpadli