Wpis z mikrobloga

@badtek: po pierwsze - co to ma niby do rzeczy? co chcesz nam przez to powiedzieć? że mapa Airly "promuje" ciemne kropki żeby uwypuklić smog? a czapeczka foliowa nie za ciasna? gościu weź się lecz xD

po drugie przykro mi ale twoja teoria spiskowa leży. jest pełno przykładów gdzie niższe stężenie na mapie przykrywa to wyższe: https://imgur.com/a/uCMYQwz

po trzecie jak chcesz wiedzieć to kolejność kropek jest niezależna od stężeń - są
maraswrona - @badtek: po pierwsze - co to ma niby do rzeczy? co chcesz nam przez to p...

źródło: comment_N2r3abvLpMtandn4jBih3EoAObp8aZM4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@neveragain nikt nie mówi, że jako jedyni na świecie taki syf robimy (Azjaci robią największy gnoj), ale w Europie to obawiam się, że bijemy się o fotel lidera
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duditsw: obstawiać to sobie możemy konie na wyścigach. Europejska propaganda skierowana jest w Polske aby dobić wydobycie wegla. Niemcy nie regulują u siebie zadnych emisji mimo ze trują Europę spalinami. Na tych mapkach widać tylko problem nad Polską a gdzie reszta????
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: dobra, bez sensu ta dyskusja. Ja wybrałem najtańsza opcje. Excel nie oszukuje. Miałem oferty na jedno i na drugie. Jak ceny pc i fv zjada do sensownych to zdyfersyfikuje ogrzewanie a kto wie może nawet zrezygnuje z gazu. Mój zydoewski umysł nie pozwoli mi na to aby przepłacać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@neveragain ktoś pisał o jakims obstawianiu wtf?
Typie - chodzi o realny problem trucia nas samych tym syfem, który jest spalany i założę się, że w większości przypadków na mapie jest to spowodowane tym, że ludzie wrzucają wszystko jak leci do swoich pieców, które też najnowsze nie są (tzw kopciuchy do tej pory używane w sporej ilości gospodarstw domowych). Palenie śmieci, odpadów itp w starego typu piecach = raczysko.
A brak umiejętności
  • Odpowiedz
Posłowie Konfederacji będą walczyć o postulaty konfederacji czy partii wolność i ruchu narodowego?


@snusmumriken90: Atom jest zarówno w postulatach Konfederacji, jak i KORWiN i RN. W postulatach Lewicy go nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Znaczy. Wszystkie 3 partie mają wiekszość tych samych postulatów socjaldemokratycznych gospodarczo i liberalnych światopoglądowo. Te różnice w programach nie są jakoś zbyt duże by się wykluczały. Mam nadzieje że Wiosna się przekona do atomu.

No i 2 sprawa: gdyby każda z Lewicowych partii startowała sama to mogłoby być różnie. Mogłoby zabraknąć takiego Zandberga który miał 3 lub 4 wynik w całym kraju. Start ze wspólnej listy był strzałem w 10.
  • Odpowiedz