Wpis z mikrobloga

Mirki zakupiłem wczoraj w Decathlonie buty do gry na hali. Robiłem ze znajomymi spore zakupy do klubu sportowego, który prowadzimy, więc postanowiłem skorzystać i kupić coś dla siebie. Wziąłem kilka rzeczy, w tym halówki, wrzuciłem do kasy samoobsługowej, zapłaciłem, spakowałem do torby którą również kupiłem i kontynuowałem zakupy dla klubu. Ogarnęliśmy faktury, zabraliśmy towar i wychodząc z pełnym wózkiem przez bramki coś nam zapikało, ale ochroniarz tylko się uśmiechnął i przepuścił nas bez problemowo. Dopiero teraz postanowiłem sobie rozpakować wszystkie zakupy i MYK! Ma ktoś jakiś sposób jak to zdjąć? Czy muszę jechać do Decathlonu, do którego mam jakieś 35km ;x Wkomentarzu paragon, żeby nie było że ukradłem.
#kiciochpyta #buty #decathlon #pregryw #pytanie
adamko92 - Mirki zakupiłem wczoraj w Decathlonie buty do gry na hali. Robiłem ze znaj...

źródło: comment_7mMkJzqG5jDWimGod2fDwGos9Esy4rdK.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 2
@dlaczegoJA
@stol_z_powylamywanymi_nogami
@ocotutajchodzi
@Simple-Man
@Nieszkodnik
@ms93
@Norskee
@Sl_w_k_1
@stol_z_powylamywanymi_nogami
@Piottix
@Mephistoph
@biceratops
@dxy32
Wołam Mirków przybyłych z pomocą. 5 minut pracy z obcęgami i prowizorycznie zabezpieczenie z woreczka foliowego i but uwolniony :) dzięki za pomoc :) @DecathlonPolska nie wpuszczajcie ludzi z obcęgami:D
adamko92 - @dlaczegoJA 
@stolzpowylamywanyminogami 
@ocotutajchodzi 
@Simple-Man 
@Ni...

źródło: comment_Oi4ICV3RItDqDPFVcsdJ5PZmaP7FkRD7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz