Wpis z mikrobloga

@Docent_nauk: Wiem o czym mówi Lipka. Jednak w ostatnim czasie wkręciła sobie, że będzie częścią Uniwersum. Od kilku dni tylko o tym mówi. W tamtym roku miał ok 500 subskrybcji, a od momentu gdy poruszała sprawę Kononowicza ma przyrost .
@Docent_nauk: #!$%@? to jakiś chłopaczek, który kręci swoje gnioty- monologi. Na niego nie zwracam nawet uwagi, jak większość osób. Taka dedukcja jak w podstawówce dzieciak , który chce zwrócić na siebie uwagę klasy ale nie bardzo ma jak. Nieszkodliwa hybryda Tigera Bonzo.
Co do Lipki to ani mnie nie śmieszy, ani interesuje. Na początku jeszcze ją śledziłem, nawet zadzwoniłem jako Mecenas z głosem Giertycha rok temu. Jednak nie pociąga mnie wkręcanie
@adik75: Jednak Major jest na co dzień z Kononowiczem. Dobrze wiem, że istnieje tylko dzięki niemu ale kręcąc swoje gnioty zawsze są związane z Kononem, a nawet z nim w tle. Bardziej mi chodzi o osoby, które umyślnie chcą atencji robiąc coś związanego ze Szkolną
ale kręcąc swoje gnioty zawsze są związane z Kononem, a nawet z nim w tle


@ACE41: Ok. Ale dla mnie to jednoznaczne. Istnieje dzięki Kononowi i teraz wyobraź sobie, ze Konon na miesiac znika z jego filmików i zostaje psznie je, spokój i cisza.... Miałoby to znacznie mniejszą oglądalność niż gnioty menela. Więc jest głównym atencjuszem żerującym na grubym ;)
@adik75: Tyle, że on że on nie jest przebiegły. Ironią losu znalazł się przy Kononowiczu i stwierdził, że jest popularny i to jego chcą oglądać ludzie ,a nie Konona. On jest zbyt głupi żeby tak sobie pokalkulować, ma wybujałe ego i megalomanię. Reszta z wyżej wymienionych jest przebiegła i stwierdziła, że da się zarobić na Kononie. ( Ewę Lipkę wykluczam bo nie chce profitów, a ingerencji w Szkolną)