Wpis z mikrobloga

Hej, myślę sobie, żeby zacząć nowy tag #orzechowegraty

Będę tu wrzucał ciekawe instrumenty (głównie gitary elektryczne, ale nie tylko), jakie w życiu posiadałem lub nadal posiadam. Jeśli będą chętni to o instrumencie opowiem coś więcej, wrzucę więcej fotek lub nagram jakieś demko :)

Zaczynamy od najdziwniejszej i najdroższej gitary jaką miałem - i historia, jak ją sprzedałem, też jest interesująca.

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka
Orzeech - Hej, myślę sobie, żeby zacząć nowy tag #orzechowegraty

Będę tu wrzucał c...

źródło: comment_F3SMA4cXiAuOAtucMaypSo57RPhZCvZ3.jpg

Pobierz
  • 12
@Witamina_G: Otóż nie było to brzmienie za 45000zł, ale gitara miała kilka ciekawych właściwości. Widzisz te belki? Można było wymieniać drewno i faktycznie troszkę inaczej wtedy brzmiała. Pickupy można było dowolnie przestawiać góra / dół i kąt nachylenia. To tak bardziej taki projekt jak tworzysz gitarę i chcesz mniej więcej ogarnąć jak ona będzie brzmiała jak dasz pikapy w danym miejscu. Było jeszcze wbudowane piezo i MIDI. Także wszystko dało się
@pankos: Gość który ode mnie kupił tę gitarę mieszkał w Paryżu i powiedziałem, że za te pieniądze mu ją podwiozę. Zapakowałem ją do auta, dojeżdzam, a tu typek mieszka w najdroższej dzielnicy Paryża, tuż koło Luwru. Policja broni dostępu do kamienicy bo wtedy było sporo ataków terrorystycznych.

Facet niski, łysy, w koszulce żonobijce wprowadza mnie do swojego "biura". Perfekt mówi po rosyjsku, angielsku i francusku. Pytam się z ciekawości czym się
@Orzeech ciekawa historia! A jak wszedłeś w jej posiadanie i jaki miałeś z tego zysk? ( ͡º ͜ʖ͡º) I na czym będziesz nagrywał na mirkoshredwars :P
@bledny: Mieszkałem wtedy we Francji więc euro wydałem. Dolary sprzedałem kolegom bo się bałem wymieniać, ale pojechali do USA i wszystko ok więc... ¯_(ツ)_/¯