Wpis z mikrobloga

#fut #xbox Mirki potrzebuje pomocy.

Widzialem już tutaj kiedyś rozwiązanie tego problemu ale nie mogę odnaleźć tego posta.

Podczas prawie każdej gry online kilkukrotnie gra zacina się na około sekundę i później przyspiesza .

Wiem, że muszę zmienić jakieś ustawienia routera żeby tego nie było ale nie wiem konkretnie jakie. Niestety nie mogę pociągnąć kabla do konsoli także jestem zmuszony do gry na WiFi ale zasięg mam bardzo dobry.
  • 9
@Villen: By się tego pozbyć musisz podpiąć kabel. Nie ma innej możliwości. Miałem to w 19 i 20 na wifi. Po podpięciu kabla problem znikł. Wczoraj zagrałem jeden mecz na wifi i znowu to miałem.
@Villen: Otwarcie portów to może pomóc jak ktoś nie może w ogóle podłączyć się do usług EA albo ma dodatkowo zlagowane połączenie, prócz lagów, które serwują nam urządzenia EA dumnie zwane serwerami. Na to zatrzymanie i zaraz po tym przyspieszenie, w trakcie którego nie masz wpływu na rozgrywkę, to wina połączenia wifi. Tylko i wyłącznie. Możesz mieć idealny zasięg, u mnie router i to na 5GHz (więc mniejsze zakłócenia niż 2,4)
@Villen: Jak access point połączony z routerem kablem to chyba powinno być ok. Jak po wifi do routera i kabel od AP do konsoli to raczej będzie to samo. Też długo się wzbraniałem przed podłączeniem kabla, bo nie chciało mi się wierzyć, że to może być wina połączenia wifi.
@Villen: ja tego #!$%@? laga miałem jak grałem na padzie od xboxa na bateriach na PC, gra się zatrzymywała, a potem nagle przez kilka sekund zapieprzali 500 razy szybciej niż normalnie. Jedynym rozwiązaniem na szybsze odlagowanie jakie znalazłem było wyjęcie jednej baterii z koszyczka, ponowne jej włożenie i ponowne uruchomienie pada. Polecam przetestować, bo to może być przyczyną, a wtedy wyeliminujesz inne potencjalne przyczyny.