Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy, w ramach uszczuplania kolekcji, zapraszam na mój straganik oraz pierwsze rozbiórki.

Na początek wchodzą gotowe dekanty. Kupione od prawilnych Mirków z tagu. Żaden dekant, oprócz JPG, nie miał globala, tylko ubytek 2-3 aplikacje:
1. Adnan B. Ambre Noir ~10ml / 8 zł
2. Gucci Pour Homme II ~5ml / 10 zł
3. Amouage Dia 10ml / 30 zł
4. Salvatore Ferrgamo Acqua Essenziale BLU ~10ml / 7 zł
5. Karl Lagerfeld Bois de Vetiver ~5ml / 5 zł
6. Al Haramain Leather Oudh ~20ml / 25 zł
7. Bvlgari Man in Black ~5ml / 8 zł
8. Emanuel Ungaro Ungaro Pour l’homme III Oud ~10ml / 8 zł
9. Jean Paul Gaultier Ultra Male ~7ml / 15zl (dwa lub trzy globale)
10. Nikos Sculpture Homme God’s Night ~10ml / 8zł
11. Mont Blanc Individuel ~5ml / 8 zł

Butelki:
A. Rouge Bunny Rouge Silvan z butelką ~15ml / 45 zł
B. Zara C0r4n0l z butelką ~45ml / 40 zł

Rozbiórka:
I. Guerlain l’Homme Ideal EDT 1,7zł za 1ml, do rozlania 25ml + szkło 3zł
II. Lalique Encre Noire 0,7zł za 1ml, do rozlania 70ml + szkło 3zł
Dla różowych:
III. Yves Rocher Mon Evidence 1,5zł za 1ml, do rozlania 20 ml + szkło 3zł

Osoba która weźmie wszystko ma oczywiście za darmo wysyłkę oraz butelkę Zary :)
Szkła mam 5ml / 10ml / 15ml / 20ml. Wszystko pakuję wybitnie dobrze i wysyłam szybciutko :D Odbiór osobisty w Warszawie.
Wysyłka paczkomat 15zł / kurier DPD 17zł / paczka w ruchu 9zł.

#rozbiorka #perfumy
Pobierz
źródło: comment_vy8NUYHMrXXdLEhP2Bjn9qo7pMjAqGx6.jpg
  • 28
perfumy


Do zainteresowanych mireczków - liczę na szybką akcję lub cierpliwość, bo najpóźniej paczkę mogę wysłać w piątek rano, potem wyjeżdżam na ponad tydzień.
Mam jeszcze buteleczkę ok 3ml olejku z kwiatu pomarańczy z Lyonu, oddam go na tej samej zasadzie co Zarę - Mireczkowi który weźmie najwięcej lub wszystko :)

@aradzisz: Wołam @xxdakee @fugaziz @andrzejszpilka
@dradziak: dzięki :)
@Bauerek ok, prv
@Sefton nie, sprzedaje dekanty bo ktoś może poznać za grosze zapachy które ja też chciałem poznać ale mi nie podeszly, jeżeli coś Ci nie pasuje i nie masz nic rzeczowego do napisania to idź stąd.
@xxdakee taki był plan, ale dam im szanse jeszcze za jakiś czas. Przykro mi jeżeli się na nie nakręciłeś. Może skusisz się na adnana lub guerlain ideal? :)
@Luqiize: nie wiem czy jest klonem, chyba nie. Zapach w dużej mierze to po prostu kardamon i trochę słodyczy.
Projekcja umiarkowana, aplikacje na zgięcie łokcia czuć, ale nie przytłacza; trwałość hmm... Piec godzin? Tutaj trochę strzelam, nie zwróciłem uwagi, wiem na pewno że nie zniknął od razu ani po dwóch godzinach, ale nie siedział całego dnia.