Wpis z mikrobloga

Wczoraj wybrałem się popatrzeć na pierścionki zaręczynowe. Wchodzę do sklepu, rozglądam się i podchodzi do mnie ekspedientka i pyta się w czym może pomóc. Mówię jej, że szukam pierścionka zaręczynowego. W tym momencie zobaczyłem jeden z najładniejszych uśmiechów kobiecych w moim życiu.

Pyta się jaką kwotę chciałbym przeznaczyć. Mówię, że maksymalnie 300 zł, ale nie obraziłbym się jakby było mniej. W pół sekund wyraz jej twarzy zmienił się jakby zobaczyła karalucha xD. Odpowiada mi, że NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe jakie mają od 1500 zł. Mówię w takim razie, żeby pokazała mi niezaręczynowe (jakby była różnica) pierścionki do 300 zł. A ta na to, że za 300 zł nie kupię porządnego pierścionka i partnerka nie będzie z takiego zadowolona xD i proponuje mi obejrzeć te za 1500 zł.

Mówię jej, że nie szkodzi i pokazała te tańsze, w odpowiedzi usłyszałem, że najtańsze pierścionki u nich zaczynają się od 800 zł. ¯\_(ツ)_/¯

Zdenerwowałem się, wróciłem do domu, zamówiłem z apartu piękny srebrny pierścionek z cyrkonią, zapłaciłem 150 zł i jestem zadowolony.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #slub #zareczyny #bekazrozowychpaskow #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 313
@MajowyBez: Przestań baitowac xD.


@Rruuddaa: Nie jestem, po prostu wolę wydać na rzeczy, które są pożyteczne.
#!$%@? nie zydź na ukochanej, macie być ze sobą całe życie, to nie rób lipy i kup jej chociaż taki za 1000 - 1200 zł (w necie taniej) chyba, że ona nie chce. Są jakieś granice przyzwoitości, 5000 zł to przesada, ale 300 zł to też przesada, tym bardziej, że cię stać. Poza tym
To jak jej nie pasi to niech se kupi sama. Poza tym jak #!$%@? można być zadowolonym albo nie zadowolonym z pierścionka, to nie pełni żadnej funkcji


@drzuo: o patrzcie, jaki racjonalny, patrzy tylko na funkcjonalność, nie to co głupie baby xD Faceci wcale nie patrzą na to czy zegarki, samochody, mieszkania są fajne z wyglądu. 10000% funkcjonalność. Ubierasz się pewnie tylko w dresy, bo funkcjonalne?