Wpis z mikrobloga

No i było tak jak myślałem gorączka mnie strasznie przeorała fizycznie.

Zacząłem na 3h z pacemakerami i do połówki się określić czy dam radę resztę pociągnąć. Ale na to nie bylo szans wiec od połówki już spacerowe tempo 5:30 i kończyłem w 3:20 maraton :D

Kolkę to miałem przez 30km maratonu, praktycznie od startu zaatakowała, potem puściła na 10km i potem znowu, nawet jak biegłem spacerowym tempem to ja miałem xD

No i puls pokazał ze chrorba dała znać o sobie. 165+ cały czas, gdy przed choroba to leciałem tempo 4:10 poniżej 160.

Ogólnie fajne wydarzenie, ale rzeczywiście NY to nie jest życiowek, te mosty są zabójcze, na wiosnę biegnę w Londynie to tam znowu atak na sub3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bieganie
aukolb - No i było tak jak myślałem gorączka mnie strasznie przeorała fizycznie. 

...

źródło: comment_SXEkWMpacJdhdfz77pOQgIgqILHPV63n.jpg

Pobierz
  • 21
@aukolb: Zamiast zacząć tempem na 3:05 i wtedy myśleć albo trzymac albo przyspieszyć, to biegniesz sub3 do połówki, a potem stwierdzasz ze robisz sobie spacer, gdzie sens gdzie logika chyba nigdy sie nie dowiem ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aukolb: no ale jednak tu NY, za parę miesięcy Londyn, jesteś masochista? xd Bo to chyba nie jest zbyt zdrowe biegać tyle kilometrów tyle czasu
@rolandmen: Raz-event, zapłaciłem 500usd + 3900zl, za pakiet, bilet samolotowy i ubezpieczenie. Maja tez pakiety z hotelem itp.

W 2020 mówili żeby szybko się zapisywać bo jest to 50 maraton i dużo ludzi będzie chciało bo będzie z pompą zrobiony.