Wpis z mikrobloga

Poki co kolekcja jest mala, bo chce by Mirki i Mirabelki wyrazily zgode na ich zawolanie i publikacje tu, do kogo mozna sie zwrocic o pomoc z jezykiem czyli B2 to minimum - weryfikacji brak, co najwyzej blamazem publicznym przy odpowiedzi. Wiec mamy alfabetycznie:

Angielski
@bogobojny_trans
@Nuuskamuikkunen
@slucham_psa_jak_gra
@wolnynajmita
@vvertoi

Francuski
@michalina__

Hiszpanski
@michalina__

Niemiecki
@Ich_mag_Kaesekuchen
@OSH1980
@Strahl
@rabenturm
@Volki

Włoski:
@Nuuskamuikkunen (a2/b1)
Brak znalezionych innych kandydatow

#mirkizjezykami #angielski #hiszpanski #francuski #niemiecki #naukajezykow #jezykiobce
  • 30
@bogobojny_trans: no to bym się dodała do francuskiego, ale tak na B1. Do angielskiego też bym mogła, ale widzę, że jest dużo chętnych więc chyba nie ma sensu xD Co jaki czas bedziesz akutualizował listę? I jak to zbierałeś? Szukam i nie widzę żadnego info ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Limonene nie za czesto, nie ma po co biednych ludzi spamować (brak mi polskiego slowa na spamowanie, grr...). No b1 z francuskiego wcisne, w drodze wyjatku, bo nie ma duzego wyboru ;) ale ogolem b2 to rozsadne minimum by komus dobrze doradzic i w blad nie wprowadzic ;)
@Limonene angielski jestem w stanie zweryfikowac sam. Niemiecki czytam. Michaliny wpisy widzialem, mieszka tam 6 lat, z facetem to trudno by hiszpanskiego nie znala :)
Ogolem, pozwole sobie zacytować samego siebie ;) bo pytajac ludzi czy nie maja nic przeciwko wielu pytalo:
Czesto zadawane pytania / FAQ / Häufig Fragen

Po co? A dlaczego nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- lubie sie uczyc jezykow, chcialbym umiec niemiecki dobrze.
@bogobojny_trans ja się do niemieckiego nie zgłaszam, kiedyś znałem dobrze, ale parę lat w ogóle nie rozmawiałem, więc z gramatyką już marnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale mogę coś przetłumaczyć jak trzeba. Poza tym, z angielskim mogę pomóc, ale do tego jest na pewno pełno kandydatów