Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?.
Widzę, że na Yt zapanowała moda na depresję.
Każdy biedny, każdy się zagubił i #!$%@? - każdy kręci film jak mu było ciężko.
Oglądam kanały typu #mikrokoksy i każdy tam biadoli od #kura
po Szmexy., jakie oni to #!$%@? wielkie załamania nie przeżywali.
Brawo Wy pacany
#mikrokoksy #depresja

Łatwo mówić i płakać jak to było ciężko, a jednocześnie #!$%@?ć w ten film 20 reklam i zgarniać chajs,
Gardzę wami ludzie,

A co do #depresja - nie, nie pomoże filmik napakowanego typa, który użala się nad sobą.

#youtube to już takie dno, że ehhh #gorzkiezale
  • 21
ale jak na wypoku beczo, że #depresja to spoko?


@ryszarch: Nie nie jest sopoko. Znam osoby, które faktycznie mają depresje i uwierz mi: - to nie są debile i kretyni.
I jak widzą takiego #szmexy co rozpłakany opowiada jak to mu było źle jednocześnie ustawia miniaturkę ala #100metrow i rozpłakany #!$%@? 15 reklam to żal.

I coś takiego bardzo boli, bo naprawdę robi krzywdę z osobom z depresją.
Ktoś tu kiedyś
@mango2018: Przecież w takie filmy nie klikają wyłącznie osoby cierpiące na depresję. Więc nie wiem, gdzie się tutaj dopatrujesz zarobku. Poza tym nie wiem, jaka to musi być depresja, żeby ktoś był skłonny uwierzyć w #!$%@? osób w stylu 'uśmiechnij się'. Jest cała masa clickbaitów na yt i to od ludzi zależy, co się klika, więc to się robi, żeby się klikało. Sory za skróty myślowe, już późnawo się robi. Nadal
rzecież w takie filmy nie klikają wyłącznie osoby cierpiące na depresję. Więc nie wiem, gdzie się tutaj dopatrujesz zarobku


@ryszarch: Tagi, Cickbait, miniaturka i reklamy i udawany płacz.
Serio? - obejrzyj jeszcze raz ten film Szmexego i oceń.

Oczywiście, po tym filmie usunęłam subskrypcje.

Inaczej: To tak jakby hmmmm Adam Małysz wystąpił w reklamie Amolu i stwierdził - #!$%@?, że masz astmę.
@mango2018: kwestia tego, czy jesteś w stanie uwierzyć we wszystko, co znajdziesz w necie, czy nie. Nie mam zamiaru oglądać filmów, które mnie nie interesują. Nie czuję potrzeby oceniania wszystkiego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mango2018: Moim zdaniem nikt nie ma moralnego prawa oceniać takich filmów. Jeśli ktoś miał potrzebę nagrać taki film to nagrał i tyle a im więcej osób będzie o tym mówiło tym zwiększa się świadomość społeczna wiec wszystko ma swoje plusy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kRpt: Zapytam inaczej a dlaczego ktokolwiek ma prawo moralnej oceny? Moim zdaniem nikt nie powinien poddawać ocenie moralnej innego człowieka, chociażby z tego powodu że ocena taką jaką wydał op jest stronnicza nieobiektywna co za tym idzie krzywdząca. Nie znasz człowieku historii ludzi o których op się wypowiada, więc kto Ci daje prawo aby się w tym temacie wypowiedzieć? Można ocenić film pod kątem technicznym czyli dźwiękowym montażowym ale nie pod
@SeriouslyDude: przy uprawianiu sportu wydzielają się endorfiny, więc to jest bardzo wskazane, a szczególnie, jeśli równolegle z depresją występują problemy z uzależnieniami. Dodatkowo jeżeli mamy problemy z samotnością to najlepiej zacząć uprawiać sporty zespołowe, ale w takiej faktycznej depresji to ciężko będzie ogarnąć grupę np, na kosza, czy piłkę nożną. Ale ktoś znajomy do pogrania w bagi...badgi... W PALETKI zawsze się znajdzie, a koszt to ok. 20 zł za 2 paletki
@mango2018: mnie generalnie denerwuje moda na depresję, bo ludzie naprawdę chorzy nie szukają atencji i nie zbijają wyświetleń na youtube na udawaniu chorej osoby ( ͡° ʖ̯ ͡°) A później wszyscy mówią, że każdy sobie wymyśla depresję, ech (,)
masz rację, powiem ci tak mogę ci opisać czym jest prawdziwa depresja a nie smutni idioci. Będziesz płakał ze mną i sam w nią będziesz mógł wpaść jak usłyszysz moją historie.


@AleksanderRoz: Wolę usłyszeć poradę; Jak komuś pomóc z depresją