Wpis z mikrobloga

Naprawde podziwiam osoby grajace Squad Battles, tak oskryptowanego gowna nigdy nie widzialem... W fife 19 czy 18, gralem tygodniowo okolo 25 spotkan, tak co by elite1 wbic (wszystko na legendarnym), bardziej byla walka o to zeby wbic 5 goli i nie stracic zadnego, bo zwycięstwo byla prawie pewne.

Tutaj skrypty sie wylewaja, w jednym meczu (nie ma tu kompletnie znaczenia ovr bota) strzelam 5 goli, a w kolejnym nie moge strzelic, bo gk wyciaga wszystko, co normalnie wpada.

Czesto mam mecze, ze bot gra piach, a w momencie jak strzele gola czy dwa, to zaczynaja sie dziac cuda i w 5 min jest remis, czy tez mecze ze bot mnie rozwala dwiema bramkami na starcie meczu, a potem przestaje grac. Rq w tym trybie mam wiecej, niz przez cala 18 i 19 we wszystkich trybach razem wzietych....

Masakra, nie moge na ten tryb patrzec. Normalnie mialbym pewnie juz w sb ze 200 spotkan rozegranych, ale jak nie musze to lepiej tego nie dotykać.
Szacunek dla masochistow, ktorzy w to graja!
#fut
R.....t - Naprawde podziwiam osoby grajace Squad Battles, tak oskryptowanego gowna ni...

źródło: comment_3JlYzet3tgQ2LUV8SLPv9W5CrjHbsx7a.jpg

Pobierz
  • 15
@Krystiaaano98: gram z kazdym skladem jaki mi wylosuje, te ovr 65-75 zazwyczaj graja piach, choc zdarzyly mi sie mecze, ze sie cuda dziala, ale zazwyczaj konczy sie jak u Ciebie.

Ale ovr 82, zgrania 30, zrównoważona obrona i atak, a tu pressing caly mecz i tiki taka...
@Ravalent gram zawsze na dwa pierwsze składy na World class i jednocześnie oglądam coś w necie. Wynik zawsze min 5 bramek. Pewnie z tymi najlepszymi bym się denerwował, ale po co tracić na nich czas jak jest tak duży wybór?