Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co się dzieje z ludźmi jeżeli wezmą ślub albo wejdą w poważniejsze relacje z partnerem? Jestem coraz starszy i widzę jak coraz bardziej znajomi znikają. Biorą ślub albo wspólny kredyt na mieszkanie i kontakt się urywa. Już nawet raz na pół roku na piwo nie mają czasu. I pytanie do ludzi w związkach. Jaki jest powód takich zachowań? Brak czasu? Zazdrośni partnerzy, którzy już swoich drugich połówek nie wypuszczają z domu? Czy może już mija ochota na wyjścia ze znajomymi i każdy chce spędzać wolne chwilę razem z partnerem przed tv?

#zwiazki #zycie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 43
  • Odpowiedz
@Hmrogrz: To, plus jeszcze kredyt powoduje że praca staje sie ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej i zaczynasz doceniać te kilka godzin wolnego dziennie. Zresztą sam po sobie mogę stwierdzić że kluby czy tam inne piwo w pubie już mnie nie jara- ciągle te same smęty o #!$%@? robocie, jakichś kursach, albo jakieś plotki o tym czy innym sebie z dawnych lat.. Autentycznie, wole już gnić w domu ogladając jakiś serial z różową,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam obserwuję to u siebie mimo, że dopiero 26 lat na karku. Jak byłem sam to w mieszkaniu się nudziłem i latałem po znajomych/klubach/imprezach, a teraz mi się zwyczajnie nie chce. Co najwyżej z najbliższymi znajomymi się trzymam, ale takie losowe wyjścia z dalszymi znajomymi na piwo żeby popieprzyć o głupotach to po prostu strata czasu bo ani nie pogadasz o czymś głębszym ani o swoich problemach(bardziej szczegółowo niż "#!$%@?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Brak ochoty. Takie spotkania wydają się dużo nudniejsze niż wieczór z herbatą i drugą połówką przed netflixem. W tygodniu pracujesz i wieczorem chcesz odpocząć, dopiero w weekend ma się czas na większy relaks, czas z rodziną czy partnerem, czy w końcu własne hobby. Naturalna kolej rzeczy i dorastanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja mam totalnie odwrotne doświadczenia. Chciałbym wyjść ale odkąd wziąłem ślub wszyscy się odwrócili i nawet ludzie na fb się nie odzywają.
Powiecie "to sam się odezwij". No próbowałem raz, drugi coś zainicjowac i się spotkaliśmy ale ile razy to ma iść z mojej strony?

Jedna osoba szczerze mi powiedziała że nie może patrzeć na to że mam żonę, dziecko dom i świetna pracę a on w tym samym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo jak się #!$%@? cały dzień, potem obowiązki domowe i zostaje ci z dnia 2-3h "wolnego" to nie masz ochoty wychodzić gdzieś tylko po prostu posiedzieć w spokoju w domu. Towarzystwo ma się w domu i nie trzeba go szukać na "mieście". Tak wygląda dorosłe życie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja pierd$%le czytam i nie wierzę, 90 % woli zostać w domu przed TV z Rózowym:))))
Przecież tu nikt nie mówi o chlaniu przez pół tygodnia tylko wspólnym piwie ze starym znajomym ,wypitym co kilka miesięcy.i to siedzenie w SPOKOJU W DOMU bo się zmęczył dniem nosz ko$%aa portal dla emerytów
  • Odpowiedz