Wpis z mikrobloga

Było gadane, że grafika w tytułach AAA stoi w miejscu. Było gadane, że Sandy Bridge to nadal daje rade. GTX 970? Panie, po co zmieniać - wszystko działa na wysokich w 1080p ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz otrzymaliśmy cacuszko. RTX 2080 Ti + detale wysokie w 2160p przygotuj się na 40 klatek. Dla mnie RDR2 to Crysis drugiej dekady XXI wieku. Nie handlujcie z tym nawet.
#pcmasterrace #gry #reddeadredemption
Pobierz Liptonik - Było gadane, że grafika w tytułach AAA stoi w miejscu. Było gadane, że San...
źródło: comment_EK7T6J0gjo3wWRV9oJQyk8vFLUVYhu3x.jpg
  • 23
@Liptonik: aha, nie wiem czemu przeczytałem, że piszesz o 2k, a nie 4k :) no tak, w 4k siada, ale nie oszukujmy się. Z tych ładnych graficznie gier, nawet 2080 nie daje sobie rady w 4k. 2080ti to była pierwsza karta, która dawała sobie radę w 4k, a i tak potrafiła klęknąć przy np. Metro czy Tomb Raiderze lub Kingdom Come.

Ciężko mi się odnieść, bo akurat RDR2 na pc nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liptonik: no powiem tak - jeśli Sandy Bridge z GTXem 970 ogarnie FullHD w średnich detalach chociaż te 30 klatek, to w mojej ocenie trzeba przyznać że dalej daje radę. Przecież to wiekowy sprzęt, który na upartego da się kupić w okolicach ceny konsoli, a Ty nazywasz RDR2 na PC Crysisem, a przypominam że odpalenie Crysisa na 1-2 letnim kompie podczas premiery było wyczynem.
Dla mnie wniosek taki, że po prostu
@Liptonik Crysis przynosił jakąś duża zmianę w grafice czy nawet fizyce obiektu np. była destrukcja otoczenie. Tu nie widzę żadnej rewolucji pod tym względem.