Wpis z mikrobloga

@mithrin Daj sobie siana, z tymi co się umawiałem i dali znać od razu po rejestracji otrzymało dodatkowy bonus. Ty się odzywasz po tygodniu gdzie promocja się skończyła i płaczesz abym Ci 15zl przelał bez możliwości sprawdzenia czy dokonałeś rejestracji z mojego linka. Pozdro.
@maniorx: Dostałeś bonus w takim okresie, co nikt inny oprócz mnie się u Cibie nie rejestrował i dotarł w tym samym czasie co do mnie więc oczywiste jest że to z mojego konta
Pod czym się podpisałem? Mówiłeś że "inni" rejestrowali się ponad tydzień temu, a to ostatnia premia jest w tym czasie co ja się rejestrowałem, więc jak możesz mnie pomylić z kimś innym?
Koleś masz dodatkową premie po którą zgłaszam się tylko ja, więc jak możesz nie widzieć do kogo należy? Jakby dwie osoby się zgłosiły i byłaby jedna to ok, nie wiadomo kogo to jest, ale nie ma takiej sytuacji, wiec jest wszystko czarno na białym, sprawdź sobie ile masz premii i ilu osobą wypłaciłeś i jest wszystko jasne. Ale nie próbujesz tego wyjaśnić bo jesteś zwykłym złodziejem.