Wpis z mikrobloga

Ostatnio trochę zainteresowała mnie tematyka przypakowanych zwierząt. Chciałbym się dowiedzieć czy one rzeczywiście są silne, czy mogą z tych mięśni korzystać czy wręcz przeciwnie ten nadmiar masy ich mocno ogranicza, czy taki #!$%@? byk wygrałby walkę ze zwykłym bykiem, czy organizowane są walki i jest jakieś nagranie w internecie z walki zwierząt bez miostatyny? Nigdzie nie mogę znaleźć więcej informacji na ten temat jeśli ktoś posiada jakąś wiedzę albo link do badań to proszę o podzielenie się tym że mną aczkolwiek wątpię żeby kogoś to interesowało :D
#mikrokoksy #biologia
anonanonimowy321 - Ostatnio trochę zainteresowała mnie tematyka przypakowanych zwierz...

źródło: comment_PsvYJH3cJqOiA4vKzHnsz05DHoA7grG6.jpg

Pobierz
  • 22
@BillyGugu: mięśniami można poruszać a ma ich około tony , tłuszcz jest praktycznie martwa tkanka. Nietrenujący człowiek z masą mięśni 70kg będzie silniejszy od innego nietrenujacego z masą mięśni 50kg. Ciekawi mi jakie #!$%@? musi mieć taki byk..
@PoczciwyChlop: nie no bez przesady.. Do czegoś te mięśnie istota z tego świata są potrzebne Np. Tygrys jest dużo bardziej silniejszy od lwa ponieważ ma większą masę mięśniową. Dużo zależy od tego czy ktoś potrafi w odpowiednim celu wykorzystywać swoje mięśnie, zobacz sobie na bokserów cyz zawodników MMA z najwyższych kategorii wagowych wszyscy #!$%@? zawodnik z niższej kategorii wagowe o tych samych umiejętnościach jest bez szans.
@PoczciwyChlop: interesuje mnie w jakim stopniu taki byk potrafi wykorzystać swoje mięśnie i jakie ma #!$%@? w porównaniu do byka z miostatyną. Argument z kulturysty jest bezsensowny bo między zwykłym Kowalskim a kulturysta będzie różnica około 20-30kg suchej masy mięśni a między bykami powiedzmy pół tony to jest olbrzymią różnica.