Wpis z mikrobloga

@mechanior witam na wsi. Rano #!$%@? polowanie, autem strach jeździć bo z lasu lecą dzikie zwierzęta, już poniżej 10 stopni w domu jest w #!$%@? zimno, nie każda wieś ma dostęp do gazu, prąd wylaczany jest około na 2 per miesiąc, Internet 512kb/s xD Do najbliższego sklepu 4km, i jeszcze mogę wymieniać i wymieniać:V Wioska 45km od Warszawy 8)
  • Odpowiedz
@Mescuda ten mem może byłby trafny jakieś 60 lat temu xd troszkę się zmieniło, wieś to już nie jest wiocha z drewnianymi domami czy #!$%@? wie co, to miejsce w którym możesz odpocząć od ciągłego #!$%@? autami i darcia #!$%@? na ulicy. Poza tym, własny ogródek jest wart milion razy tyle co wrzucenie se kilku ton węgla co rok. A jak masz siano to pizgasz se gazowe albo grzejesz elektrycznie i masz
  • Odpowiedz
@Mescuda: Mieszkam na wsi i jestem biedny potwierdzam :D
Wstajesz rano 17*C bo w piecu zgasło dom nie ocieplony lecisz do roboty więc nie rozpalasz. Wracasz po 18 z pracy za 2400 zł/rękę rozpalasz w piecu.
Janusz człowiek który umarł a nigdy nie żył xd
Dlatego #teamlato
  • Odpowiedz
@Kawaleriapl ogrzewanie pompą ciepła więc zero problemu, jak chce ciepłej to zmieniam z poziomu smartfona albo tabletu więc nie trzeba nawet do 'kotlowni' wchodzić - uczciwie to od 6 lat nic nie zmieniałem w ustawieniach, lato/zima samo wszystko reguluje . Gaz możliwy do podłączenia ale pompa ciepła wychodzi taniej, bez problemu z dostawami prądu, internet światłowód bezpośrednio podłączony do domu 500mbit, więc wieś wsi nie równa. Wieś 15km od centrum Gdyni.
  • Odpowiedz
@slane fajny masz obraz wsi. Sąsiad jest jeden i strasznie spokojny człowiek, z resztą żona by go #!$%@? szybciutko. Ale kto tam wie oboje menagerowie w dużych korporacjach to pewnie i za zamkniętymi drzwiami strasznie agresywni.
  • Odpowiedz
@simperium zapomniałeś dodać odśnieżania samochodu na parkingu pod blokiem, większość dalej trzyma w mieście auto pod chmurka. Później się denerwujesz że gość co odsniezal parking zasypal ci cały samochód śniegiem.

Wstaje spokojnie na wsi i wsiadam w ciepłe auto w garażu, jesli jest już odsniezone a zazwyczaj jest to biorę vana (bo lubię ), jak trochę więcej śniegu to do akcji rusza Pajero, w weekendy zima dzieciaki się cieszą jak jest dużo
  • Odpowiedz