Wpis z mikrobloga

Frame pill (frame- szkielet, pill- pigułka) - substytut black pilla, głoszący tezę, iż kobiety preferują mężczyzn o rozłożystym szkielecie. Budowa ciała jest przejawem dymorfizmu płciowego. Kobieca sylwetka to szerokie biodra, wcięcie w talii oraz wąskie barki.Typowo męska budowa ciała , to wąskie biodra i szerokie barki. Idąc dalej, dymorficzne męskie cechy sylwetki to szeroka w obwodzie szyja, długie kończyny w porównaniu do tułowia, masywne nadgarstki i dłonie. Na te ostatnie kobiety często zwracają uwagę. Mi już raz kobieta powiedziała, że mam małe dłonie jak na mężczyne (nadgarstek 17cm).
Co z tego?
A no to, że jeśli masz naturalnie wąskie barki i szerokie biodra ze względu na szkielet to możesz ćwiczyć na siłowni 10 lat, mieć idealną rzeźbę a większość kobiet i tak wybierze niećwiczaka bez kaloryfera i bicków ale który za to ma naturalnie sylwetkę w V.
Spytałem się tinderówki którą sylwetkę ze zdjęcia woli, to powiedziała że oczywiście pierwszą.
Chadem się rodzisz, a nie nim zotajesz!
Z podrzędnym kodem genetycznym ZAWSZE będziesz dla kobiet niedowartościowanym gymcelem (gym- siłownia, cel- celibat), który rekompensuje swoje ułomności i próbuje zbyt bardzo się przypodobać.
Będąc naturalnie proporcjonalnym i wysokim, jesteś po prostu chłopakiem dbającym o siebie i mającym pożyteczne hobby. Będziesz imponował, kobietom swoim zdrowym stylem życia, i siłą charakteru której wymaga siłownia.
#mirkokoksy #silownia #blackpill #redpill #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow
B.....W - Frame pill (frame- szkielet, pill- pigułka) - substytut black pilla, głoszą...

źródło: comment_PAcJAUNoW3gkjsx1PHti8FUNyG9HGp1M.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Blackpill_RAW: no trochę może i jest w tym prawdy ale biorąc sterydy można poprawić szerokość barków.
Nie od dziś się mówi o tzw. "kulistych barkach".
Ja o tyle mam zabawnie, że mam małe dłonie, 176cm wzrostu ale za to ponad 142cm w barkach i 72cm w talii w szczycie formy.
Zamawiam koszulki slimfit/"slim muscle" na wymiar i uwierz, kobiety same na ulicy chwala sylwetkę.

Generalnie, to co przedstawiles to tak zwane
@Estetykatopodstawa: szkieletu nie poprawisz, zresztą kto daje o to #!$%@?, na siłkę nie chodzi się dla dupeczek, bo z doświadczenia wiem, że 90% takich osób wymieka zaraz, tylko dlatego, że się to lubi, że mamy dla siebie z tego jakąś korzyść. Chociaż sam urodziłem się gównem genetycznym, nie poszedłem na siłkę dlatego, żeby coś zmienić w wyglądzie, bo jak zaczynałem w ogóle mnie on nie interesował. Teraz wiadomo w trakcie trwania
@Blackpill_RAW: Chyba Cię #!$%@?ło, że ten typ podpisany untrained jest nietrenujacy. Gość chodzi 1-2x w tygodniu na siłkę spokojnie. Jak chcesz porównywać takie rzeczy to daj gościa z brzuszkiem i bodyfatem w okolicach 20%, ale naturalnie szerokimi barkami. Druga sprawa, że laski lubią gości umięśnionych, ale niekoniecznie aż tak mocno jak maxed gymcel, lubią bardziej zarysy mięśni i bodyfat w okolicach 10-12% a nie kulturystyczną rzeźbę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Blackpill_RAW: ja wygladam bardziej jak po prawej niz po lewej, slaba genetycznie klata i lapy, punkty poszly w korpus i nogi a i tak rucham. Czy wy sie nie za bardzo skupiacie na wymyslaniu wymowek niz na dzialaniu ktore sprowadzi w koncu do tego mitycznego zasrania?