Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze ze nawet EA i Ubisoft razem wzieci nigdy mnie tak nie #!$%@? jak Rockstar z tym swoim RDR2, co oni sobie #!$%@? mysla? Ze mam grac na low? Gdybym chcial grac na low to bym sobie #!$%@? konsole kupil... Zlozylem wniosek o refunda () Aaaa i zeby nie bylo ze komp zlom... gram na konfiguracji: i5 4570, 32gb ram, gtx 1060 6gb, dysk ssd i zadna inna gra nie chodzi tak #!$%@?. Ja rozumiem ze to nie jest #!$%@? sprzet na dzisiejsze czasy ale bez przesady. To jest jakis dramat co ten Rockstar #!$%@? z ta premiera...

Dam znac jak poszlo...

#rdr2
  • 28
@Stingeree: Nie ze #!$%@?, tylko ze kilkuletnia w dodatku low endowa. Ja rozumiem gdybys miał takie problemy na 1070-2070, jakims nowym i5, i7 czy ryzenie. Czekaj aż pctowcy skończą beta testy i kup na nowo, chyba ze rockstar będzie miał #!$%@? w latanie tego crapa xD
@Megawonsz_dziewienc: Powiem Ci tak, moglbym z miejsca sobie kupic nowy komputer tylko ze dla tej jednej gry tego nie bede robil. Przypomnij sobie jaka konfiguracje podawal Rockstar jeszcze 3,4 dni przed premiera. Rozumiem ze te rekomendowane to tylko do wejscia w menu gry? xD

Recommended Specifications:
OS: Windows 10 - April 2018 Update (v1803)
Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060
@Eoon: problem raczej w tym że rekomendowane nie pozwalają nawet na grę w 30 fpsach. A rekomendowane to przecież wyżej niż minimalne od których gra powinna chodzić płynnie z jakimiś gówno ustawieniami. Producent mega dał ciała i tyle. Już lepiej by było gdyby zostawili rdr2 jako exclusive na konsolę tak jak zrobili z 1 mówiąc otwarcie że nie są w stanie jej przerobić na pc.
nie każdy będzie kupowal 2080ti dzbanie dla jednej gry


@mamrotekk: nie kazdy jest tak głupi żeby wogóle wydawać jakieś pieniądze na to żeby na jego blaszaku było troche więcej klatek na sekundę i więcej detali niz na kosnoli za grosze
@jampa: Powiem Ci ze nie testuje za bardzo juz bo przekrocze 2h i bedzie problem ze zwrotem. Grafika jest spoko, trzyma 30-55 fps poki co ale freezy mnie rozwalaja, da sie to ominac przez Process Lasso ale nie bede tego robil bo nie na tym to polega. Zadna gra mi takich freezow na 10 sekund nie robila a gralem juz w wiele wymagajacyh gier

( ͡° ͜ʖ ͡°