Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, grozi mi wyrzucenie ze szkoły. Zrobiłem mema (przeróbkę) z wizerunkiem pewnej nauczycielki i ona się o tym dowiedziała. Jak to się stało? W skrócie: wysłałem mema tylko raz, na grupie klasowej, ale szybko stał się popularny, ktoś go wysłał na grupę całego rocznika - tam była córka jednej nauczycielki (ale nie tej z mema), która pokazała to matce, a matka (nauczycielka) powiedziała nauczycielce z mema. Tak sprawa trafiła do dyrekcji. Wiele osób wiedziało, że to ja jestem autorem, z tego wynika, że córka też.

Dzisiaj dostałem ultimatum - albo przyznam się i przeproszę nauczycielkę przy całej szkole na specjalnie zwołanym apelu, albo zostaję wyrzucony. Nie wiem czy dam radę znieść taką kompromitację, zostało w sumie mniej niż pół roku nauki (3 klasa here). Nie wiem też, czy po wyrzuceniu znajdę szkołę, która mnie przyjmie i czy przystąpię do matury. Co robić, jak żyć?

#szkola #licbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 210
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
"Dzień dobry,
Na początku chciałbym wszystkim podziękować za zebranie się na tym specjalnym apelu z mojego powodu.
Chciałbym przeprosić panią X za słabego mema którego popełniłem który zmusił ją do grożenia mi sztumem i brakiem matury.
Pamiętajcie żeby nie ufać nikomu a w szczególności córkom nauczycielek"
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania "Przepraszam Panią XYZ że ją zmemifikowałem. To się nie powtórzy przez najbliższe 6 miesięcy po maturze możecie mi czyścić knage." XD

Sam robiłem memiki z nauczycielami i to dość drastyczne np. nauczyciel w roli Hitlera na czarno-białym zdjęciu xD

Nauczyciel spojrzał na memika i parsknął śmiechem xD Jakaś #!$%@? grono pedagogiczne tam masz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wrzuć nam mema, napisz ze to nie Ty wrzucasz tutaj tylko kolega co zna sprawę. Niby dlaczego o nauczycielce nie można robić memów. Ja bym szedł na wojnę z nimi :) idz na apel i powiedz, ze przepraszasz za mema, żałujesz ze mógł być śmieszniejszy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: w skrócie to możesz mieć #!$%@?, #!$%@? Ci zrobią. Nikt Ci nie udowodni że to twoja robota, a nawet jeśli to nie będzie chciało im się z tym #!$%@?ć, gwarantuje ci.

  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No i? Przecież napisał, że z tej grupy kto inny puścił to dalej, klasa to grupa znajomych, cała szkoła już nie, niech mają pretensje do tego, który puścił w świat. W ogóle nie wiem o co się spinasz, dzieciak się nabijał z nauczycielki, też mi nowość. Jeszcze o jakichś konsekwencjach tu piszesz. Gówno mu zrobią bo niby na jakiej podstawie? A Ty się spinasz i przeżywasz jakbyś sam go #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania obraziles nauczyciela, jesteś dorosły, naucz się ponosić konsekwencje swoich czynów. Jakbyś to samo powiedział na lekcji to mogłaby spokojnie dzwonić na bagiety bo nauczyciel podczas wykonywania obowiązków służbowych ma status funkcjonariusza publicznego.
  • Odpowiedz