Wpis z mikrobloga

Zorro bedzie kobietą

CBS TV Studios przygotuje serialową adaptację przygód jednego z najsłynniejszych bohaterów popkultury. Tym razem jednak Zorro będzie bohaterką.Ma to być uwspółcześniona wersja filmowo-literackiego mitu Zorro, w której Z, dziewczyna będąca potomkinią legendarnego mściciela i wojownika o sprawiedliwość, stanie do walki w obronie swoich przyjaciół i terroryzowanej społeczności.


Fuckyea! ##!$%@?

https://www.filmweb.pl/news/Zorro+bedzie+kobiet%C4%85-135416

Dlaczego ci durnie nie potrafią stworzyć nic własnego od podstaw. Zawsze muszę wypaczać coś, co już było?

#film #bekazlewactwa #seriale
  • 15
wlasnie bedzie duza zmiana


@Aster1981: dlatego mi się nie podoba

akcja bedzie osadzona wspolczesnie.


i jeszcze bardziej mi się nie podoba

Każdy ostatni pomysł na odświeżenie czegokolwiek kończy się lewicowymi urojeniami
@sejsmita: seriale sa robione glownie dla mlodych widzow z panstw w ktorych sa robione, tzn tutaj "zachodnich". Tak by to im sie podobaly.
Do tego coraz wieksza grupa ogladajaca to kobiety. Stad seriale gdzie glowna role ma kobieta i nie jest to wojowniczka w seksownym stroju - dla mezczyzn ;). Kiedys jesli juz ogladaly to raczej "tasiemce".
@Aster1981: ten serial nie ma sensu, jeśli przeniesiesz go do współczesności i odbierze jego atrybuty. Zostaje tylko gość w masce walczący z niesprawiedliwością. Tzn nie ma sensu nazywać tego zorro, lepiej od razu wrzucić do marvela/dc
@sejsmita: dlaczego nie? Tam byl pokazany dosc uniwersalny konflikt "zwykli ludzie" ws skorupowane wladze i wojsko. Mozna go nakrecic wlasciwie w dowolnym czasie.

Oczywiscie ze jest sens. Bez tego mogloby sie okazac ze nie ma wlasnie sensu krecic serialu, bo mialby ciezko sie przebic przy oebcnej ilosci nowych seriali.
A tak maja bazowo spora grupe widzow, ktory zaczna ogladac.

Marvel i DC to konkretne uniwersa i prawa do nich. Co ktos
@Aster1981: Właśnie konflikt jest uniwersalny, jedyne co go wyróżnia to: czas i miejsce akcji oraz bohater. Zmieniając 2.5 z 3 elementów określających paprzesz wszystko. W ten sposób możesz maglować co chcesz, to nie jest złoty klucz.

bo mialby ciezko sie przebic przy oebcnej ilosci nowych seriali.


może pedofilie zalegalizuj, bez tego ciężko jest na tym zarabiać, a można by też xD

Marvel i DC to konkretne uniwersa i prawa do nich.
@sejsmita: nic nie paprzesz. Po prostu robisz nowy serial/film w oparciu o znana marke. na tym polegaja "marki" w przemysle filmowym wlasnie.

Jaka pedofilie, o czym w ogole piszesz?

Seriali Marvela i DC jest juz duzo, plus jak pisalem potrzeba miec prawa by je krecic.

Szczerze to nie rozumiem o co sie czepiasz.
Jaka pedofilie, o czym w ogole piszesz?


@Aster1981: O mechanizmie zmiany, żeby zarabiać i wypaczeniu, które jest akceptowane w tym celu. Hiperbolizowałem z pedofilią, ale sens jest zachowany.

Szczerze to nie rozumiem o co sie czepiasz.


Nie rozumiesz, bo być może masz bardziej liberalnego podejście ode mnie. Ja nie akceptuję takich zmian, które zostawiają de facto głośny tytuł, poza którym nic więcej się nie zgadza.
@sejsmita: no ale to nie jest taka zmiana. Tu masz bohaterke, nastepna Zorro, z jego rodziny i na 99% znowu bedzie walczyc z niesprawiedliwoscia i korupcja. Zmienia sie tylko czas.

To o czym pisales ma miejsce w serialach Terror czy prawdopowodnnie House on the haunted hill - zachowuja nazwe serialu ktory stal sie slawny i daja cos calkowicie innego.
@Aster1981: Co nie jest taką zmianą? Wszystko się zmienia: czasy, bohater, miejsce akcji i problemy też się zmienią. Zostaje tylko nazwa. Ponadto, jestem przekonany, że wypaczą to ideologicznie i 99% negatywnych postaci to będę biali hetero.

Nie widziałem i nie czytałem Terroru Simmonsa, ale tam chyba pierwszy sezon jest wierny książce, drugi już nie, bo nie ma drugiego tomu.
@sejsmita: no wlasnie, I sezon Terroru to na pd ksiazki o tej samej nazwie.
Drugi sezon jest o losie Japonczykow w USA po ataku na Pearl harbor, nie ma nic wspolnego z pierwszym. Tylko "marka".

W Zorro za to bedzie wlaciwie remake, tylko w wspolczesniejszych czasach.