Wpis z mikrobloga

@adijos93: nie widziałem raczej ale wczoraj byłem trochę wstawiony, w czwartek coś tam jakaś kamera była na początku ale to raczej chwilę nagrywała Janusza a później mi zniknęła z pola widzenia, w piątek też nie zauważyłem nic konkretnego
@adijos93: no ja bym właśnie wolał coś z pomarańczowej zamiast Pol'and'Rock bo to nie ten klimat i do tego co 3 godziny to nie 1,5. Może kiedyś, jeszcze trochę lat grania zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Raul777: Tylko, że właśnie chodzi też o koszty nagrań. Pol'and'Rock ma to do siebie że koszty nagrań może i duże, ale pełna profesja i na kilka zespołów się to rozkłada. Akurat praktycznie za pół darmo można to wydać. I w wysokiej jakości. Ja widziałem już oszczędności SP Records...
@adijos93: jasne jeśli o to chodzi, ja mówię o samej "jakości" koncertu który był dobry, poprawny i... tyle. Do koncertów z trasy nie ma podjazdu a fajnie by było jakby dało się wydać coś dobrego pod każdym względem. SP Records to oszczędza nawet na koszulkach jak tak patrzę na swoją po jednym praniu także co tu mówić o czymś większym... XD
@Raul777 Mam nagrany ten koncert i powiem szczerze że jest on specyficzny. Widać że chcieli ewidentnie zagrać jak najwięcej, nie było konferansjerki Kazia. Jednak pod względem wykonania utworów jest on wykonany świetnie. Jestem po prostu realistą i wiem, że to jedna z niewielu chyba szans na wydawnictwo wideo.
@Raul777 Obawiam się, że jeśli nie Blu-ray z Pol'and'Rock to możemy się nie doczekać nic innego w ciągu najbliższych 10 lat...
Dlatego właśnie walczę o wydanie tego koncertu. Nie wiadomo ile jeszcze pograją. A fajnie jednak było by mieć pamiątkę jak zakończą działalność.