Wpis z mikrobloga

@SeekSouls: Do rekreacji jeszcze ujdą, ale jak dla mnie ta seria One to trochę za duże cięcie kosztów u Powerslide'a. Jak znajdziesz w swoim rozmiarze, to lepiej coś z serii Phuzion.
@SeekSouls: Tak na oko, bo na tym modelu nie jeździłem - typowy miękki but fitness - do jazdy w koło po dobrym terenie spoko. Jeżeli kiedys planujesz pojeździć po mieście - rożnego typu kostce, płytach to stopa będzie bolec już w okolicy 8-10 kilometra ze względu na zbyt miękki but i mniejsza amortyzację. Jeżeli są to pierwsze rolki, to będzie na nich trochę trudniej się nauczyć jeździć, ponieważ 3x100 koła powodują,
@SeekSouls: Mogą być takie, one są dostępne w różnych konfiguracjach. To nadal but rekreacyjny, ale już sztywniejszy niż One. Niektóre modele nawet z szynami do jazdy szybkiej wychodziły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@isamaul: @Sainti: To nie będą 1 rolki. Jeździć umiem tylko od dawna tego nie robiłem. Potrzebuje coś właśnie na miasto na każdą nawierzchnię na min 10km.
Więc zwiększam budżet do 500-550zl. Coś z bladeville da się już wybrać?
@SeekSouls: Imperiale są bardzo osobliwe - są dość wąskie w stopie i mogą Cię obcierać. Dlatego najlepiej przymierzyć w sklepie stacjonarnym jeżeli to możliwe. Zoomy jako alternatywa tez ok