Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis

Dziś rocznica odzyskania niepodległości! Dosyć spania ( ͡° ͜ʖ ͡°) 07:00:00, Poniedziałek, 11 listopada 2019. Imieniny: Marcina, Batłomieja, Teodora. Słońce podniesie się dziś o 07:07. Będzie oświecało nas 8 godzin i 47 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:54. Ciemna noc zapadnie o 17:16, ale gwiazd można wypatrywać od 16:33.

Wczoraj wieczorem ostrzegałem, dziś już widzicie. Wracają (prawie) wszystkie cukierki które wymagają ode mnie "supportu". Co najmniej do końca listopada!! Aha, taki tylko reminder, że dziś na aliexpress jest "wielka promocja" więc nie dajcie się zrobić w bambuczo bo większość traderów stosuje stare dobre praktyki pod tytułem podnieś cenę 2 dni przed!

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:

micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 33
  • Odpowiedz
Cześć Wam! Dzisiaj trochę dłużej pospane, ale przez to że później poszedłem spać :D Miłego dnia, i mam nadzieję że ogarniecie wszystko co sobie zaplanowaliście
  • Odpowiedz
@micke: halo halo:) niech żyje Polska - musze zaakcentowac, bo to ważny dzień dla nas no i część i chwała naszym przodkom za walkę.

U mnie pokojowo, marszow nie obchodzimy, wolimy jeść rogale :p
  • Odpowiedz