Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie boli niezrozumienie naszego problemu i oczywiście wszyscy się muszą wypowiadać nie mając kompletnie pojęcia jak wygląda nasze życie. Mirko to jedyne miejsce gdzie mogę napisać co naprawdę czuje. A później czytam, że jesteśmy żałośni. Czy naprawdę ktoś myśli, że do każdego spotkanego na ulicy, w uczelni, pracy czy w domu mówimy jak się czujemy? Nie, bo każdy ma nas w d00pie a mirko to jedyne miejsce gdzie można porozmawiać z ludźmi co czują tak samo jak my.
#przegryw #mirko #gownowpis

DoktorNauk - Strasznie mnie boli niezrozumienie naszego problemu i oczywiście wszyscy...

źródło: comment_i1NbQoIKIKTwVt0TGHVw5zTCjHq3pTHG.jpg

Pobierz
  • 21
@DoktorNauk: Trochę identyfikuję się z tym tagiem ale jestem na takim etapie w życiu, że nie wylewam swoich gorzkich żali. A zatem chyba mogę coś powiedzieć z perspektywy nie-normika. Ludzie mają generalnie w dupie takie problemy. Wiadomo, że jak ktoś poważnie zachoruje i robi się zrzutkę na jakiś lek, to ludzie Ci pomogą. Jednak jak jesteś przegrywem i stękasz, że nie masz kobiety, pracy, pieniędzy to ludzie się nie będą litować.
@rimimis: No tak jest jednak jak nie masz z kim o tym rozmawiać to rzeczą naturalną jest pisanie o tym na mirko. Napiszę o tym na mirko i pojawiają się ludzie wyśmiewający i spirala żałosnego samopoczucia kręci się w najlepsze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)