Wpis z mikrobloga

@Farezowsky: Przeciez ona jest #!$%@? na maksa. A teraz odwrocmy sytuacje i niech taki post zostanie wrzucony przez kobiete- w ciągu 24h laduje w kazdym serwisie informacyjnym "PSYCHOPATA BIŁ I ZNĘCAŁ SIE NAD PIĘKNA NIEWINNA KOBIETĄ, PIJANY DZGNAL JA NOZEM". Swoja drogą fajnie, ze ludzie maja takie zwiazki i zyja z takimi #!$%@?.
Ja #!$%@?, dzięki wypokowi co chwilę dowiaduję się ciekawych rzeczy o polskiej ulicznej scenie prawilniaków.

Najpierw Belmondo który kąpie się w wannie u najbardziej znanego tranzystora w Polsce, teraz jakiś Kartky(autentycznie pierwszy raz słyszę o tym człowieku) wrzuca na portal społecznościowy film jak o połowę lżejsza od niego dziewucha go leje.

Polska rap gra, serious bussines, sami twardzi zawodnicy( ͡° ͜ʖ ͡°).
I jeszcze nie chce zrobić z niej psychopatki #!$%@?.... toż to do utylizacji gadzina, bo #!$%@? to mało powiedziane. Nikt o zdrowych zmysłach nożem nie atakuje innej osoby, choćby nie wiem jak znienawidzonej.

PS. nie znam gościa
@detokstyle: nic dodać nic ująć-"Strzeliła sobie w kolano tymi nagraniami, widać, ze specjalnie go prowokuje bo wie, ze to nagrywa, gość ja prosi 5minut żeby opuściła chatę bo nie potrafi na nią patrzeć, a ta dalej do niego podchodzi, czysta prowokacja i manipulacja, tak samo przy następnym nagraniu, wydarła się jakby ja co najmniej #!$%@? w łeb, a ona ‚bo na mnie rękę podniosłes"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@detokstyle: Po pierwsze, to może grzeczniej?

Po drugie, jakiego znowu idola? Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

Po trzecie przesłuchałem nagranie. Nie popieram tego, że jej groził. Przez całe nagranie nie uderzył jej, podejrzewam, że w ogóle tego nie zrobił - gdyby tak było, to by o tym mówiła w trakcie tych nagrywanych rozmów, żeby mieć dowód.
No właśnie miks wycinków rozmów zmontowanych tak jak pasuje, poprzedzonych pewnie próbami prowokacji, nie
@detokstyle: To nagranie rozwiało wątpliwości w 100%. Jebnięta łaska włączyła nagranie i próbuje manipulować. Widać jak Kartky jest zdenerwowany, a ona go prowokuje, a potem krzyczy i robi szopki, żeby w nagraniu robić z siebie ofiarę. Facet nacierpiał się w związku przez tę dziwkę, a teraz ona jeszcze robi takie szambo po akcji. Ps: ciekawe czy już się puściła z tym Żabsonem
@Heroina340: Po #!$%@? mnie wołasz parchu? gówno mnie obchodzą jakieś kłótnie "gwiazdeczek" z internetu.
Samo wrzucanie takich filmików jak płacze że kobita go nożem chce zajechać już świadczyło że jest kretynem co nie potrafi spraw załatwiać jak człowiek, filmik który wrzuciłeś to potwierdza.
Rap gra Polska wersja xd.

"Mój stan psychiczny i poważna choroba fizyczna..." No to #!$%@? do Choroszczy #!$%@?ć na leczenie, a nie się szlaufić i gały #!$%@?ć po