Wpis z mikrobloga

@wujogm: btw irytuje mnie ze czesto w artykułach jest napisane ze bmw mialo wypadek a jak inna marka to nie podają (tutaj tego nie ma) ale u mnie w mieście jest odcinek gdzie wszystkie latarnie są pokrzywione, #!$%@? wyprofilowana ulica. No i jak wypadek mialo bmw to od razu w artykule 80 komentarzy, a w ciagu tygodnia bylo tam jeszcze z 3 wypadki w tym jeden dostawczak ktory tak #!$%@? w
@GreyBourbon: Masz rację. Ja np. też miałem kolizję z powodu wpadnięcia w poślizg przy 60km/h... na wjeździe na autostradę. Co ciekawe, gdy policja przyjechała na miejsce dokładnie tą samą trasą jak ja jechałem, też mówili że tam jest strasznie ślisko.
Ale jednak nie oszukujmy się, większość starych bawar ujeżdżanych przez sebków jest w opłakanym stanie, wybite zawieszenia, stare opony każda inna no i dodając do tego mokrą drogę, ciężką nogę... efekt
@GreyBourbon bo niestety BMW uchodzi za auto pseudo sportowe i młode sebixy z koprem pod nosem kupują sobie takie e trzy śmieć i #!$%@?ą po krawężnikach i latarniach ze względu na brak jakiegokolwiek doświadczenia. Sam posiadam BMW, a żeby było śmieszniej na imię mi Seba xD i muszę się uderzyć w pierś i przyznać że czasami też mnie ponosi ułańska fantazja i kilkukrotnie kończyło się to delikatnym spotkaniem z barierką. Ale na