Wpis z mikrobloga

Screen z waszej ulubionej babskiej grupki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przerażają mnie podwójne standardy niektórych kobiet - pod tym komentarzem dziewczyny jej gratulowały i pisały, jaki to jej facet nie jest cudowny, że z nią wytrzymał. Gdy ktoś dodał historię z odwrotną sytuacją to co najwyżej można było przeczytać życzenia śmierci dla mężczyzny XD Smuci mnie takie coś, bo przemoc zawsze jest zła i choroba według mnie jej nie usprawiedliwia. #podwojnestandardy #p0lka #przegryw
Pobierz rozowymops - Screen z waszej ulubionej babskiej grupki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przerażają mnie po...
źródło: comment_qJC5CGh5DUpDt8TKRzDaatmfqWxxIuOH.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rozowymops: o matko przecież to się z marszu kwalifikuje pod #!$%@? na otrzeźwienie, a potem na dom bez klamek i pasy do spanka. Ale rzeczywiście, na tego gościa może być już za późno...
@JestemMisiem true. A potem jak któryś jest ofiarą, to przecież nic nie powie. No bo też komu. A oddać nie ma jak bo jeszcze będą problemy. I potem prowadzi to do takich patologii jak na tym wczoraj wrzuconym nagraniu z którymś raperem :p smutne to
@rozowymops: @n00_: oddanie takiej nic nie rozwiaze, bo i tak nie zrozumie za co oberwala i ze to jasny sygnal, ze ma przestac. Nie, to sprawi, ze w jej glowie bedzie usprawiedliwiona.

Pomijasz kontekst sytuacyjny pod teze, opie.

Mimo tego ze masa suk jest stronnicza i ze typowym jest "olej tego karyne/sebixa", to w kazdym wypadku ktos kto z dobroci serca i z milosci "wytrzymal" i naprawil przemocowca / bordera