Wpis z mikrobloga

Sytuacja sprzed chwili w Żabce,
Kupiłem 2x kinder country i 1L wody żywiec, przy kasie zapłaciłem telefonem i pojechałem do domu.
W domu zerknąłem na telefon i pobrało mi z konta 26,59zł, a to już nie pierwszy raz gdy zostałem oszukany w tym sklepie, ale zazwyczaj były to mniejsze kwoty ok 1,2zł i nie chciało mi się wracać. Od razu pojechałem spowrotem do sklepu i już na wejściu je*** karyna mówi jak mnie zobaczyła, "o kurcze chyba przypadkiem panu papierosy przejechałam bo leżały na kasie". Patologiczny podludź dolicza ludziom, którzy płacą kartą fajki do rachunku, które zapewne później kopci. Zabieram się zaraz za pisanie jakiejś skargi, chociaż pewnie będą mieli to w dupie.
#zalesie #zabka #polska #bekazpodludzi
  • 168
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: Mi jakaś młoda karyna nabiła podkolanówki ale się ogarnalem ze za dużo j mówię ze coś chyba nie gra i je usunęła ale na paragonie został ślad ze wbiła je zanim podszedlem do kasy
  • Odpowiedz
  • 1
@darvd29 Mieszkając w Polsce musisz uważać na każdym kroku! Wszędzie, na wszystko! Jedyne słuszne podejście to takie że wszędzie chcą Cię okraść i oszukać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darvd29: tyle że jak masz jakąś świadomość że płacisz mniej więcej 10 a nabije 100 to będzie wolało pin i czerwoną lampka jest. Te cwane #!$%@? z żabek lecą drobniakami. Osobiście kilka razy w żabkach okolicy niby niechcący nabijali mi o sztukę więcej danego produktu jak było kilka.
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: W Aldi kiedyś zamiast 6 skasowali mi 56 soków. Zauważyliśmy to kilka dni później. Wizyta w Aldi z samym rachunkiem i gotowością do wykłucania się. Babka tylko zernęła na rachunek, wyjaśniła, że czasami się zdarza (w tonie przepraszającym). Zaraz do kasy i zwróciła mi kasę. Bez sprawdzania kamer czy cokolwiek. Tak ooo, na gębę.
  • Odpowiedz
@darvd29: dokładnie tak. Tym bardziej, że za sterami jak to opisał stoi karyna, a ten jej na ślepo kartę przykłada bez wcześniejszego upewnienia się co do poprawnej sumy na terminalu. Mogła mu już nabić jakiegoś ballentinesa to by sobie na sen drynka wypiła haha.
  • Odpowiedz
@darvd29: Ale pleciesz bzdury XDDDDDDDD
Podaje analogiczne przykłady twojego rozumowania:
-Zapomniałeś, że opuściłeś szybę w aucie i ktoś ukradł ci radio? Będziesz miał nauczkę na przyszłość.
-Spytałeś się o drogę, a gościu ze złośliwości pokierował cię w pole? Ale z ciebie pajac nie ufaj ludziom.
-Poprosiłes kogoś, żeby przypilnował twoich rzeczy bo np. idziesz do toalety, a on je #!$%@?ł i uciekł?
-Poszedłeś zapłacić na stacji benzynowej i nie patrzyłes czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Ale_SMIESZNY_repost: jedyny analogiczny przykład mojego rozumowania to:
- chcę zapłacić w gotówce, kasjerka nie podaje mi kwoty którą mam zapłacić, nie sprawdzam i podaję jej portfel wypchany pieniędzmi
Oczywiście że znajdzie się w końcu ktoś kto #!$%@?. I oczywiście, że to wina złodzieja a nie ofiary. Nie zmienia to faktu że jest to rażące zaniedbanie ze strony kupującego i po co tak robić?
  • Odpowiedz