Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Mamy godzinę 07:00:00, Czwartek, 14 listopada 2019. Imieniny: Rogera, Serafina, Wawrzyäca. Słońce podniesie się dziś o 07:13. Świecić będzie 8 godzin i 36 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:49. Ciemna noc zapadnie o 17:12, ale gwiazd można wypatrywać od 16:29.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Pierś gęsi z gruszkami i brokułem


PRZYGOTOWANIE - WIDEO

Promocje
- Suicide Guy na Steama ponownie za darmo - link
- False Shelter za darmo w Indie Gala - link
- Darmowy Mixpot za oglądanie transmisji z X019 – znamy zawartość! - link
- Company of Heroes 2 (prawdopodobnie) za darmo od 15 listopada na Steamie - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 24
@Wejszlo: Dzień dobry!
@FadingTears: Siemanko
@wynalazek_one: Doberek
@Sikorka2017: Uszanowanko
@wyinwidualizowany: Ahoj
@algus: Guten Morgen
@Kalmuk32: Buenos Dias
@MalaGlupiaMiejscowosc01: Dobry den!
@TomTailor100: Hello!
@buczubuczu: Dżem dobry
@kotke02: Good morning!

Dzisiaj czwartek, idę walczyć z Energa operator aby dostać zgodę na montaż 3 fazowego licznika po remoncie. Miałem te papiery dostarczyć w maju, mamy listopad, ale wszyscy robili pod górę więc zobaczymy co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@algus: @micke: @Sikorka2017: @wynalazek_one: @Wejszlo, @TomTailor100 - witam. Zaskakująco zimno dziś. Ciągnie po gumiakach, ale jestem sam sobie winien, bo założyłem cieniutkie skarpetki. U mnie po staremu - kończymy jedną robotę, jedziemy na następną, szambo ładnie zasypane i dorównane do poziomu gruntu, wczoraj w końcu załatwiłem badania lekarskie do roboty (ale kolejki są be), tym ciekawsze, że pracuje 2 miesiące, a to były badania wstępne :D
Wczoraj