Wpis z mikrobloga

@vvvariacik: Myślę że to tendencja wszystkich dużych miast w Polsce obecnie. Ale ilu mieszkańców tyle opinii. Ja mieszkam tutaj od 5 lat, mieszkałem wcześniej w Warszawie i Gdańsku i zdecydowanie Wrocław pasuje mi najbardziej
  • Odpowiedz
@vvvariacik: Niby tak ale popatrz na to z drugiej strony - pomieszkasz przez rok-dwa we Wrocławiu, to później już nic Cię nie zaskoczy. Przeprowadzisz się do takiego np. Gdańska i będziesz ciągle uśmiechnięty - a bo się da dojechać, bo tramwaj nie wypada, bo dzień pieszego pasażera tylko na filmie... to taki bootcamp życiowy xD
  • Odpowiedz
Przeprowadzisz się do takiego np. Gdańska i będziesz ciągle uśmiechnięty


@shinX: eee. śmierdzi, bo miasto się rozbudowuje na południe czyli w stronę wysypiska śmieci. A każdy większy deszcz paraliżuje ruch w całym mieście.
  • Odpowiedz
@vvvariacik we Wrocławiu najbardziej mi się podoba jak z niego wyjadę i jestem np. w Niemczech i widzę jak świetnie działa komunikacja bo co chwilę podjeżdża autobus czy tramwaj każdy w inną stronę + jest metro.

A u nas Jaca tylko wyciąga puszkę z farbą i maluje buspasy xD
  • Odpowiedz
jezu człowieku, czemu nie wyjedziesz przynajmniej z tego miasta paskudnego, a najlepiej to w #!$%@? jak najdalej od tego kraju?


@vvvariacik: bo praca, bo mieszkanie, ech zawsze jakieś powody i tak człowiek tkwi w niedoli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@vvvariacik: mieszkam we Wrocławiu od urodzenia, codziennie jeżdżę MPK i jeszcze nigdy tramwaj którym wracałem do domu się nie wykoleił (ani żaden przed nim). Oczekuję aż w końcu będę mieć dzień pieszego pasażera (,)
  • Odpowiedz