Wpis z mikrobloga

@Anox o strzale ostrzegawczym nic nie piszą. Poza tym strzela się po nogach. A poza tym to podobno chciał nimi zaatakować policjanta więc nie uciekał..
Jeżeli policjant rzeczywiście został zaatakowany nożyczkami, to uzycie broni bardzo dobrze. Po to ją noszą, żeby używać w odpowiednich do tego sytuacjach.
@ssehflodur: Nie rozumiemy się ( ͡° ʖ̯ ͡°) Fakt, w USA każdy może mieć broń, wiec może faktycznie porownanie na wyrost. Nigdzie nie napisałam, ze popieram strzelanie do ludzi. Natomiast do elementów sprzedających towar dzieciakom i uciekającym przed policją, oczywiście.
@G433N: Jak dla mnie jeśli zaczął uciekać a policjant strzelił to wina po stronie funkcjonariuszy, natomiast jeśli gość rzucił się na policjanta z nożyczkami ( chyba nie chciał mu wyciąć serduszka z papieru na walentynki ) to policja zachowała się jak najbardziej słusznie. Policjanci powinni mieć kamerki gopro w celach monitorowania swoich akcji tak jak ma to miejsce w US i wtedy wszystko było by jasne
@wylacze_na_amen: nie trafiłeś. Ba, nawet przez pewien okres w swoim życiu sam byłem takim klatkowym sebiksem w dresiku, z kietą i szukającym dymu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko, że to jest zabawne i fajne jak masz 15 lat, a nie 20+ i dochodzą do tego jakieś drobne przestępstwa, fikanie do policji, narkotyki itd. Takich to bym #!$%@?ów utylizował.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sralpies @zombina: następny prymitywny komentarz,ten chłopaczek nigdy nie był nawet spisywany a co dopiero notowany,zwykły niegroźny dzieciak jak widziałem na zdjęciu.Kto wam dał takie prawo żeby nazywać kogoś sebiksem i elementem,nawet jakby miał jakieś tam narkotyki. Rozstrzeliwanie ludzi bez sądów na ulicach? Pomyslcie jak musi czuć się jego matka i ojciec kiedy przeczytają że jacyś ignoranci piszą o zwykłym dzieciaku "sebiks","dobrze mu tak"itd.Dno...
@ssehflodur: jeszcze bym nacharał na jego truchło i zatańczył kankana.
Szkoda, że mu nie #!$%@?ł całego magazynku w dupę zanim go odpalił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakby się gnój narobił cały dzień w uczciwej pracy, albo uczył na kolokwium na studiach to nie miałby czasu na wystawanie po ławkach na osiedlach jak zwierzę jakieś.
Strzelać #!$%@? bez sądów do tych zwierząt.
milicjantowi dałbym order i paczkę słodyczy.
@sralpies: nie wydaje mi się, nie miałbyś w sobie takiej chorej zawiści. Jakiś sebiks musiał cię chyba mocno męczyć skoro tak plujesz jadem, ewentualnie masz z sobą jakiś problem i się wyżywasz pisząc takie komentarze, jakby to był niewiadomo jak groźny przestępca czy jakiś inny morderca. W tych komentarzach reprezentujesz kompletne zezwierzęcenie ;)
@wylacze_na_amen: trochę koloryzowałem żeby #!$%@?ć pana wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ot taki dziwny czarny humor.
Ale co do sytuacji, już tak na poważnie, oczywiście trzeba wszcząć postępowanie względem milicjanta i wyjaśnić co tam tak naprawdę zaszło. Postępował zgodnie z przepisami. Chłopak mógł być groźnym przestępcą, nie wykonywał poleceń, #!$%@?ł od milicjanta, olał strzał ostrzegawczy to dostał kulkę. Nikt się nie będzie z takim #!$%@?ł i ganiał
@ssehflodur: Prymitywny to ty jesteś, typek był znany policji, miał przy sobie dragi, które możliwe ze sprzedawał piętnastolatkom. Kojarzę go i widać było ze sam tez naszurany biegał. Nazwałam go elementem - stwierdziłam fakt i skończ się rzucać, bo taka jest prawda. A co czuje jego ojciec możesz poczytać na Facebooku, co tylko świadczy o tym, ze niedaleko pada jabłko od jabłoni. Coś jeszcze ci wyjaśnić czy już wszystko rozumiesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zombina: Jak typek mógł byc znany policji skoro nie był notowany? Co ty tworzysz ? I co że miał przy sobie dragi,to jego sprawa to nie powód żeby do niego strzelac. Sprzedawał dragi 15-latkom? Przecież to jakiś stereotyp żywcem wyjęty z lekcji wdż-nonsens. Wyjdź gdzieś czasem na miasto,bo z tego siedzenia przed tv i osądzania innych,brzmisz jak sfrustrowana 50 paro latka,może jesteś nauczycielka lub policjantka,stąd teksty typu "przestań się rzucać"? Pani