Wpis z mikrobloga

Czy 194 cm wzrostu u chłopaka to dobry wzrost czy zły? Wszędzie piszą, że chłopak ma być wysoki a baby chodzą z facetami i 170 a ja mając 194 nie mam baby o co tu chodzi dlaczego to tak jest to jest jakaś paranoja tragedia
#przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Zależy, nogi umięśnione ( lekko ulana dupa, przód raczej fajny ) bo mam raczej ciężki korpus, ręce słabe raczej, ale nie patyki. Korpus mam problem z wystającym brzuchem (BMI 31, ale wzrost dużo maskuje), na razie szukam pomocy po lekarzach, bo do dziecka hurtem żarłem sterydy na astmę.
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: Bo właśnie prawie każdy wysoki przegryw ma ciulowa sylwetkę, nigdy nie był na siłowni. Nigdy nie spotkałem się z wysokim kolesiem który miał spoko ciało i nie miał kobiety lub zainteresowania ze strony kobiet.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: U mnie problemem jest ulany od dołu ryj i brzuch ( objawy brania sterydów i pewno trochę jedzenia ). Technicznie oba mogę liposukcją rozwiązać, ale wolałbym pierw uporządkować sprawy z hormonami ( włosy na plecach ) i wątrobą. Ta ostatnia pewno jest w opłakanym stanie, bo w 4 tygodnie brałem 3 różne sterydy : zastrzyki, dropsy i potem wziewny.
  • Odpowiedz