Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mirko pomusz. Przyszedł mi zegarek z #creationwatches bambino FAC00009W0 (taki zamawiałem na stronie). Na stronie zegarek o wyraznie białej barwie tarczy, wydaje się ta tarcza płaska i wydaje mi się że ma czarny pasek. Przyszedł zegarek jak zdjęciu- o oznaczeniu SAC00009W0 z jakby kremowym kolorem tarczy brązowym paskiem i wypukły. Czy to te same zegarki, czy doszło do pomylki?
#zegarki #zegarkiboners
theacm30 - Mirko pomusz. Przyszedł mi zegarek z #creationwatches bambino FAC00009W0 (...

źródło: comment_5zFWJenei7Uv8rT9uhLnDmH02VPy4FYP.jpg

Pobierz
  • 49
@MalaHelenka: Tak, pomyliłem się z nickiem.
@theacm30: Nie wiem czy się pomylili. Sprawdź model jaki dostałeś z tym jaki zamówiłeś. Jak już koledzy wcześniej wspomnieli, na Creationwatches często zdjęcia nie oddają rzeczywistych kolorów. Jak się pomylili, to napisz do nich - zaproponują Ci zwrot jakiegoś % od zamówienia, albo dadzą Ci rabat na kolejne zamówienie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wobler: problem w tym że zamawiałem taki o numerze FAC00009W0 i taki Google znajduje a przyszedł mi z oznaczeniem SAC00009W0 i takiego już Google nie znajduje ewentualnie jest to jakieś inne oznaczenie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wobler: dzięki, ale wuja z tego wiem bo końcówka oznaczenia tj W0 niby wskazuje na biały ale jak dla mnie to barwa tarczy zegarka który dostałem bardziej podchodzi pod ten kremowy
@theacm30 masz dobry, oznaczenie się zgadza. Pierwsza literka w oznaczeniach orienta oznacza rynek na ktory produkowano zegarek. Sam model to cała reszta zaczynając od literek AC (dlatego nawet w urlu dla wyszukiwarek maja FAC coś tam i AC coś tam). Kolor zazwyczaj jest na końcu oznsczenia. Biały ma koncówke W0, kremowy N0. U ciebie etykieta mowi W0 więc biały. Popatrz na spód zegarka (najlepiej wrzuć foto) tam na deklu powinieneś mieć jeszcze