Wpis z mikrobloga

Panowie nie wiem jak wy ale te ikony które spotykam cały czas w składach nie robią takiego mocnego wrażenia. Często spotykam w składach Guardiole czy Ferdinanda to tego pierwszego Ndidi If wraz z Sissoko przestawia jak chce natomiast jeśli chodzi o Anglika to dużo gorzej gra się na zwykłych rzadkich złotych grajkow.
#fut
  • 13
@Stalowy84: Bo wsporo ikon ma podobne staty jak zwykłe karty i są przepłacone tylko przez to, że są ikonami. Podobnie jest z niektórymi IFami, które czasami mają minimalnie lepsze staty niż zwykłe karty, a ceny są znacznie wyższe.
@Stalowy84: Hernandez sprawdza sie u mnie dobrze, bo jest lewonozny i gra na lewym SO, po prawej Varane
mam zwykla wersje, bo nie potrzebuje OTW, nie grozi mu if, w porywach dostanie jednego gdzies pod koniec zimy, totalnie sie nie oplaca
@Stalowy84: pamietaj, ze Lloris nie potrafi kopac, alternatywa dla Hernandeza jest Lenglet, ale u mnie sie nie sprawdzil

@RonSwanson: to tez i byli tez pewnie, ze uzbieraja swapy raz dwa na Ferdinanda, a tu trzeba tryhardowac mocniej na niego teraz
@iti1986: Pewnie sporo osób tego Ferdinanda teraz nie zrobi xd Ja mam Zanettiego i raczej Schmeichela odpuszczę, nie chce mi się ani tryhardować w 2. dywizji, ani się bawić w spadanie do niższych lig.